Visos prekės ▼
Prekių krepšelis
Krepšelis tuščias.

Išsirinkę prekę, spauskite mygtuką
"Į krepšelį"
Pirkite išsimokėtinai
Jūsų pasirinktų prekių pirkimas išsimokėtinai:
Klientų atsiliepimai
Aptarnavimas geras, pardavėjai išmano savo darbą.
2022.11.21 | Donatas 5
Nusiskundimų neturiu. Prekės pristatytos laiku ir kokybiškos.
2022.11.18 | Martynas, Kretinga 5
Perku ne pirmą kartą. Viskas visada labai puiku. Dekinga už supratimą, mandagų bendravima telefonu.
2022.10.28 | Audronė K. Kauno r. 5
Vyskas vyko aukstame lygyje. Nuo prekes uzsakymo iki jos pristatymo. Labai dekingas
2022.10.14 | Andrius Plunge 5
Man patiko apsipirkimas šioje svetainėje. Greitai sukomplektavo užsakymą, gavau aiškius nurodymus kur atsiimti. Sklandus bendravimas ir draugiškos kainos.
2022.09.28 | Rasa 5
Jūsų pinigų saugumas

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje LYDERIAI 2018-2020

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje 2011-2020

ABALT BALTIC BUSINES MASTERS 2020 sertifikatas

Jūsų sumokėtų pinigų saugumas. Daugiau >>

Kanion 160/110

Kanion 160/110
Pasirinkite lietaus nuvedimo sistemos spalvą:
Specialistas pataria

PVC lietaus nuvedimo sistemos Wavin Kanion 160/110 spalvos pagal RAL, RR, PRELAQ

Wavin Kanion 160/110 pvc lietvamzdžiai latakai yra sukurta dalyvaujant stogdengiams ir montuotojams. Atskiri sistemos elementai tarpusavyje jungiami be klijų pagalbos, per jungtis, o vien tik išoriniai dangteliai yra klijuojami. Plastikiniai lietaus sistemos elementai yra pakuojami arba atskirai, arba po keletą vienetų plastikinės plėvelės maišeliuose, ko dėka yra išvengiama mechaniškų sužalojimų transportavimo metu. Wavin Kanion pvc lietaus nuvedimo sistemai suteikiama 10 metų garantija.

Wavin Kanion sistema gaminama sekančių spalvų (spauskite ant paveiksliuko dešinėje):

Plastikinės lietaus nuvedimo sistemos Wavin Kanion spalvos

Ruda - RAL 8017 (* panaši į RR 887, PRELAQ 434)
Vyšnios raudonumo - RAL 8004 (* panaši į RR 29, PRELAQ 758)
Pilka grafito - RAL 7016 (* panaši į RR 23, PRELAQ 087)
Balta - RAL 9010 (* panaši į RR 20, PRELAQ 902)
Juoda - RAL 9017 (* panaši į RR 33, PRELAQ 015)
Vario - RAL 8003, pagal užsakymą.

Kaip pasirinkti Wavin lietaus nuvedimo sistemą 160/110 pagal stogo plotą

Lietaus nuvedimo sistemaMaksimalus stogo paviršiaus plotas, nuo kurio galima vandenį nuleisti
vienu lietvamzdžiu stovinčiu latako gale, yra: Wavin Kanion 160/110 - max 189 m².
Lietaus nuvedimo sistemaMaksimalus stogo paviršiaus plotas, nuo kurio galima vandenį nuleisti
vienu lietvamzdžiu stovinčiu latako centre, yra: Wavin Kanion 160/110 - max 378 m².

Apie plastikinę lietaus nuvedimo sistemą Wavin Kanion 160/110

PVC lietvamzdžiai latakai labai svarbi stogo konstrukcijos dalis. Ši sistema, naudojama kritulių nuvedimui nuo stogo, efektyviai tarnauja tik sumontuota iš kokybiškų medžiagų bei tinkamai įrengta. PVC lietvamzdžiai latakai gaminami iš specialaus elastingo plastiko, kuris suteikia visai sistemai lankstumo. Tai labai svarbu žiemą, kada sniegas slenka nuo stogo ir latakams bei lietvamzdžiams tenka atlaikyti dideles apkrovas. Elastingas plastikas išlinkęs grįžta į pradinę padėtį. Tai labai svarbu galvojantiems apie ilgalaikį estetinį vaizdą. Rinkoje galima įsigyti įvairių plastikinių lietvamzdžių sistemų, tačiau renkantis vertėtų pasidomėti jų kokybe ir gamybos būdu. Šiuo metu galima pasirinkti net keleto spalvų lietvamzdžių sistemas, atitinkamai priderinant jas prie stogo spalvos ir namo architektūros. „Čia svarbu žinoti, kad spalvoti PVC lietvamzdžiai latakai gali būti gaminami dviem būdais – padengiant spalva baltą plastiką arba visą gaminį išliejant iš vienos spalvos plastiko, kokie ir yra Wavin Kanion PVC lietvamzdžiai latakai. Įsigiję pastaruosius galėsite būti ramūs dėl transportavimo ar montavimo metu galimų įbrėžimų – jie nebus ženklūs, nes visas gaminys išliks tos pačios spalvos. Tačiau tokių problemų gali atsirasti renkantis spalva padengto balto plastiko gaminius. Norint, kad pasirinkta lietvamzdžių sistema ilgai ir patikimai funkcionuotų, ją būtina tinkamai sumontuoti. Įrengiant lietvamzdžius reikėtų laikytis keleto esminių taisyklių. Pirmiausia, lietaus nutekamieji latakai turi būti montuojami taip, kad nebūtų iškilę virš stogo plokštumos. Priešingu atveju bus suformuota atrama nuo stogo slenkančioms kritulių sankaupoms. Lietaus nutekamasis latakas turi būti maždaug puse savo pločio nutolęs nuo stogo krašto, kad nutekantys krituliai visuomet patektų į jį. Be to, svarbu, kad visos sistemos dalys būtų tinkamai ir patikimai sujungtos. Darbų sparta priklauso nuo to, kokiu būdu lietvamzdžių sistema yra montuojama – klijuojant ar tvirtinant mechaniškai. Klijuojant atskiras sistemos dalis darbai trunka ilgiau, be to šis sutvirtinimo būdas mažiau atsparus temperatūros pokyčiams. Paprasčiau ir lengviau darbus atlikti galima pasirinkus mechaniškai montuojamą plastikinių lietvamzdžių sistemą, kokia ir yra Wavin Kanion. Jos sudedamosios dalys tiesiog susineria viena su kita, o sandarumą užtikrina sandarinimo tarpinės. Taip visi darbai atliekami gana sparčiai ir paprastai, todėl tokią sistemą gali įsirengti ir pats namo savininkas.