Visos prekės ▼
Prekių krepšelis
Krepšelis tuščias.

Išsirinkę prekę, spauskite mygtuką
"Į krepšelį"
Pirkite išsimokėtinai
Jūsų pasirinktų prekių pirkimas išsimokėtinai:
Klientų atsiliepimai
Viskas kaip ir OK. Pirkome nelabai daug. Išsamios kainų analizės nedariau, bet pažiūrėjęs keliose kitose vietose, nusprendžiau, kad čia kainos "labiausiai draugiškos pirkėjui". B...
2023.08.12 | Vladas 5
Dėkinga už gautą informaciją užsakant prekę, konkretumą ir bendravimą - Mariui ir visiems kitiems. Geros kloties Jums!!!
2023.08.09 | Stasė. Švenčionys 5
Greitai ir patogiai.Sėkmės kolektyvui.
2023.08.08 | Vidas 5
Puikus aptarnavimas!
2023.07.21 | Antanas 5
Viskas puikiai, užsakymas įvykdytas greitai ir gerai.
2023.07.21 | Algirdas, Vilnius 5
Jūsų pinigų saugumas

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje LYDERIAI 2018-2020

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje 2011-2020

ABALT BALTIC BUSINES MASTERS 2020 sertifikatas

Jūsų sumokėtų pinigų saugumas. Daugiau >>

Velux stoglangiai

Velux stoglangiai
Pasirinkite Velux stogo langų matmenis:
Specialistas pataria

VELUX suteikiama garantija

15 metų garantija - VELUX mediniai langai padengti poliuretanu (balti) ir metaliniai vyriai;
10 metų garantija - VELUX mediniai langai, tarpinės ir montavimo gaminai;
3 metų garantija - VELUX užuolaidėlės, markizės, tinklelis nuo vabzdžių.

VELUX naujoji stogo langų karta (2014 m)

Įsileiskite dar daugiau šviesos – siūlome iki 10 proc. didesnį lango stiklo plotą. Pasirinkę VELUX naująją izoliacijos sistemą „ThermoTechnologyœ™“, sunaudosite kur kas mažiau energijos. Įdiegę VELUX ypatingą vėdinimo sistemą, leisite savo namams lengvai „kvėpuoti“. Pasitelkę VELUX siūlomą elegantišką ir dailių dizainą, sukursite itin modernią erdvę.
VELUX tikslas – pagaminti naujosios kartos langus, pasižyminčius išskirtiniu energijos efektyvumu. Manome, kad geriausias to įrodymas – lango energijos balansas. Energijos balansas nustatomas apskaičiuojant, kiek langas sugeba į patalpas perduoti saulės teikiamos šilumos ir kiek jis patalpoje esančios šilumos praranda.

Naujoji karta! Sunaudokite kur kas mažiau energijos

Naujoji VELUX stogo langų karta užtikrina išskirtinį energijos efektyvumą. Dienos šviesa ir saulės šiluma yra gamtiniai energijos šaltiniai, galintys reikšmingai sumažinti energijos sąnaudas bei šildymo sąskaitas. Pristatę naująją stogo langų kartą VELUX inžinieriai dar kartą kilstelėjo kartelę. Dėl siauresnių rėmų, didesnių stiklų ir geresnės izoliacijos su ThermoTechnologyœ™ mūsų naujausi stogo langai į jūsų namus įleis dar daugiau dienos šviesos ir šilumos. ThermoTechonologyœ™ yra nauja izoliacijos sistema, pasižyminti itin geromis šilumos izoliacijos savybėmis, kurios mažina šilumos nuostolius ir padeda išsaugoti šilumą.

Velux stoglangiai - 70 metų patirtis stogo langų gamyboje

Pagaminta Danijoje. Pirmasis VELUX stogo langas buvo pagamintas 1941 m. Danijoje. Dabar VELUX yra gerai žinomas stogo langų gamintojas ir vienas populiariausių stogo langų prekių ženklų statybos pramonėje. VELUX stoglangiai žinomi ir vertinami architektų, statybininkų, pardavėjų ir namų savininkų. VELUX gaminių Lietuvoje galima įsigyti jau daugiau nei 20 metų. VELUX stoglangiai gaminami Danijoje, todėl pasižymi išskirtine daniška kokybe ir ypatingu skandinavų dizainu.

VELUX stoglangiai - puikūs stogo langai geriems žmonėms. Itin platus pasirinkimas. VELUX gaminamos produkcijos asortimentą sudaro daugiau nei 15 000 variantų. Tai užtikrina, kad mūsų klientai visada galės išsirinkti jų poreikius tiksliai atitinkančią prekę. Mūsų reklaminiuose lankstinukuose vaizduojami realūs produktai – būtent tokias prekes mes gaminame ir pristatome savo klientams. Užsisakykite pageidaujamą gaminį šiandien, gaukite jį rytoj ir sumontuokite poryt!

Energijos taupymas. Architektai ir namų statytojai jau daug metų žino, kad VELUX gamina energetiškai efektyvius gaminius. Net ir šalčiausią žiemą Jūsų namuose bus šilta ir jauku, jeigu pasirinksite VELUX stogo langus, kurių šilumos laidumas gali siekti tik 0,61 W/(m²K), montavimo priemonės padės saugiai sumontuoti pasirinktus langus, užuolaidėlės apsaugos nuo kaitros vasarą ir suteiks dar daugiau šilumos šaltuoju metų laiku. Visa tai padeda sukurti ir išlaikyti teigiamą energijos pusiausvyrą.

Išskirtinis dizainas. Gaminių dizainu rūpinasi geriausi ir visame pasaulyje žinomi dizaineriai. Interjero dizaineris Karim Rashid sukūrė VELUX užuolaidėlių dizainą, o Ross Lovgrove suprojektavo naują šviesos tunelį. Mūsų išskirtinio dizaino produktai ne kartą buvo apdovanoti įvairiais prizais. Pavyzdžiui, šviesos tunelis gavo prestižinius tarptautinius apdovanojimus, tokius kaip: „Baltinat Design“ (2009 m. Prancūzijoje) ir „Red Dot Design Award“ (2010 m. Vokietijoje).

15 metų garantinis terminas. VELUX produktams suteikiamas 3, 10 ir 15 metų garantinis terminas.

Dienos šviesa – viską keičia. VELUX stoglangiai įneša į Jūsų gyvenimą daugiau šviesos. Pasaulinį populiarumą šie langai pelnė dėl savo išskirtinės kokybės, elegantiško dizaino ir apdailos, patogaus naudojimo ir ilgaamžiškumo. Vienas iš VELUX stogo langų privalumų – jų dėka visame pasaulyje žmonės vis kitaip apšviečia savo namus. VELUX stoglangiai visiškai kitu kampu nušvies gyvenamąsias erdves tiek vieno aukšto namuose, tiek palėpėse, laiptinėse ar kitokiose patalpose.

Rinkitės originalą

Pasirinkę VELUX stoglangius pasijusite patikimose rankose nuo pradžių iki pabaigos.
• Įkvepiančios idėjos ir interneto įrankiai Jūsų naujos palėpės sukūrimui;
• Lengva prieiga prie reikalingų stogo langų ir priedų;
• Pagalba nukreipiant pas sertifikuotą Velux stogo langų montuotoją;
• Patarimai per visą Jūsų projekto kūrimą;
• Pagalba po pardavimo, kuria galite pasitikėti dešimtmečius.

Kelionė, kurioje mes žengiame kartu. VELUX stogo langai yra tik pradžia

Kai pasirenkate VELUX stogo langą, Jūs renkatės originalų stogo langą ir patikimą, inovatyvų Europos rinkos lyderį. Jūs gaunate dar daugiau, nes VELUX stoglangiai yra dalis ekosistemos, kurią sudaro natūrali dienos šviesa, vėdinimas, apsauga nuo saulės ir automatizuoto valdymo sprendimai. Pridėkite nepamatuojamą ekologinį efektyvumą ir rezultatas - dar malonesnė, patogesnė, sveikesnė ir įperkama gyvenamoji aplinka Jums ir Jūsų šeimynai.
Jūs niekada nebūsite palikti vieni, kai pasirenkate VELUX.
Būdami kartu su VELUX, mes didžiuojamės ne tik tiekdami originalius stogo langus, bet ir suteikdami Jums visą reikalingą pagalbą, kuri užtikrina sėkmingą projektą ir mėgavimąsi Velux gaminiais ištisus dešimtmečius. VELUX atestuoti montuotojai gali Jums patarti ir atsakyti į klausimus.
Taip pat visada galite susisiekti su mumis tiesiogiai.

Seni = Nauji VELUX langų kodai

senas 104 = senas C04 = NAUJAS CK04
204 = F04 = FK06,
206 = F06 = FK06
304 = M04 = MK04,
306 = M06 = MK06,
308 = M08 = MK08,
310 = M10 = MK10,
312 = M12 = MK12,
404 = P04 = PK04,
406 = P06 = PK06,
408 = P08 = PK08,
410 = P10 = PK10,
606 = S06 = SK06,
608 = S08 = SK08,
610 = S10 = SK10,
808 = U08 = UK08,
810 = U10 = UK10.