Visos prekės ▼
Prekių krepšelis
Krepšelis tuščias.

Išsirinkę prekę, spauskite mygtuką
"Į krepšelį"
Pirkite išsimokėtinai
Jūsų pasirinktų prekių pirkimas išsimokėtinai:
Klientų atsiliepimai
Viskas kaip ir OK. Pirkome nelabai daug. Išsamios kainų analizės nedariau, bet pažiūrėjęs keliose kitose vietose, nusprendžiau, kad čia kainos "labiausiai draugiškos pirkėjui". B...
2023.08.12 | Vladas 5
Dėkinga už gautą informaciją užsakant prekę, konkretumą ir bendravimą - Mariui ir visiems kitiems. Geros kloties Jums!!!
2023.08.09 | Stasė. Švenčionys 5
Greitai ir patogiai.Sėkmės kolektyvui.
2023.08.08 | Vidas 5
Puikus aptarnavimas!
2023.07.21 | Antanas 5
Viskas puikiai, užsakymas įvykdytas greitai ir gerai.
2023.07.21 | Algirdas, Vilnius 5
Jūsų pinigų saugumas

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje LYDERIAI 2018-2020

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje 2011-2020

ABALT BALTIC BUSINES MASTERS 2020 sertifikatas

Jūsų sumokėtų pinigų saugumas. Daugiau >>

Eternit KLASIKA

Eternit KLASIKA
Pasirinkite šiferio Eternit KLASIKA spalvą:
Specialistas pataria

Nauji Eternit Baltic banguotų lakštų produktų pavadinimai

Informuojame, jog nuo 2017 m. sausio mėn. 1 d. UAB Eternit Baltic pakeitė banguotų lakštų produktų pavadinimus. Siekiant suskirstyti produktus į grupes bei palengvinti banguotų lakštų pozicionavimą, dabartiniai banguotų lakštų pavadinimai keičiami į aiškesnius, kurie susieti su UAB Eternit Baltic prekių ženklu. Nauji banguotų lakštų pavadinimai pateikti žemiau. Atkreipiame dėmesį, jog keičiasi tik banguotų lakštų pavadinimai. Produktai išlieka nepakitę.

Eternit KLASIKA - anksčiau buvo KLASIKA M.

Aštuonbangis šiferis Eternit KLASIKA

Šiferis Eternit KLASIKA (Banguoti lakštai Eternit KLASIKA) pakeičia 10 cm trumpesnius lakštus Akmenės banga. Trumpiausi Klasika serijos lakštai puikiai dera ant vidutinio ploto stogų. Šiferis Eternit KLASIKA yra idealus sprendimas tiems, kurie nori renovuoti sodybos stogą su šiuolaikine danga, išlaikant autentiškumą. Eternit Baltic aštuonbangiai lakštai Eternit KLASIKA savo bangų aukščiu ir pločiu atitinka sovietmečiu gamintą asbestinį šiferį. Šiferis Eternit KLASIKA pakeičia 10 cm trumpesnius lakštus Akmenės banga. Trumpiausi Klasika serijos lakštai puikiai dera ant vidutinio ploto stogų. Šiferis Eternit KLASIKA yra idealus sprendimas tiems, kurie nori renovuoti sodybos stogą su šiuolaikine danga, išlaikant autentiškumą. Identiškas lakšto plotis palengvina stogo renovavimo darbus.

Privalumai:
* Dėl didelių matmenų šių lakštų montavimas yra greitas ir ekonomiškas;
* Dėl vienodų matmenų su asbestiniu šiferiu, renovuojant stogus nėra būtinybės keisti grebėstavimo.

Stogo plėvelės

* Difuzinė plėvelė Eternit 120. Eternit difuzinė plėvelė pasižymi itin geru garų laidumu. Standartinis Sd rodiklis taikomas difuzinėms plėvelėms yra 0,02. Jis numato, kad vanduo per plėvelę garuoja taip pat, kaip per 20 cm oro tarpą. Tuo tarpu Eternit difuzinės plėvelės Sd rodiklis yra dvigubai geresnis – 0,01. Ir tai padaroma išlaikant gerą plėvelės gramatūrą, užtikrinančią atsparumą tempimams.
Difuzinė plėvelė skirta apšiltintiems stogams. Ji užtikrina drėgmės išgaravimą iš stogo konstrukcijos ir vandens nepatekimą atgal. Tai yra labai aktualu norint išlaikyti sausą stogą. Taip išvengiama stogo konstrukcijos puvimo, pelėsių kaupimosi ir šilumos izoliacijos medžiagos efektyvumo sumažėjimo.
* Antikondensacinė plėvelė Eternit 110. Eternit antikondensacinė plėvelė išsiskiria iš kitų antikondensacinių plėvelių geru Sd rodikliu atitinkančiu 2, kai dauguma kitų antikondensacinių plėvelių turi 20 ir net didesnį Sd rodiklį. Taigi, Eternit antikondesacinė plėvelė dešimtimis kartų geriau praleidžia garus. Eternit 110 plėvelei priskiriama D degumo klasė, kuomet daugumai kitų skiriama vos F klasė.

Eternit Baltic sprendimas ūkinių pastatų stogams

Eternit Baltic banguoti lakštai gaminami iš pluoštinio cemento, kurio savybės idealiai atitinka ūkinių pastatų poreikius. Ūkinių pastatų statybai svarbu, kad pluoštinis cementas yra atsparus rūgštims ir šarmams.
Patalpas išlaikyti sausas padeda lakštų difūziškumas. Jie „kvėpuoja“, dėl to vandens garai pašalinami į išorę. Tai užtikrina, kad ant apatinės lakštų pusės nesusidarytų kondensatas. „Kvėpuojanti“ banguotų lakštų danga pagerina ventiliaciją, dėl to patalpose geriau keičiasi oras ir mažiau kaupiasi kenksmingų garų.
Dėl garso slopinimo savybių banguoti lakštai yra tinkama stogo danga pastatams, kuriuose auginami gyvuliai, nes lietaus metu nesukelia tokio didelio triukšmo, kaip, pavyzdžiui, metalinės stogų dangos.
Eternit Baltic siūlo skaidrius PVC lakštus tinkančius Klasikai. Šie lakštai sukuria natūralų apšvietimą, kuris gyvuliams priimtinesnis už dirbtinį, be to, nieko nekainuoja.