Visos prekės ▼
Prekių krepšelis
Krepšelis tuščias.

Išsirinkę prekę, spauskite mygtuką
"Į krepšelį"
Pirkite išsimokėtinai
Jūsų pasirinktų prekių pirkimas išsimokėtinai:
Klientų atsiliepimai
Viskas kaip ir OK. Pirkome nelabai daug. Išsamios kainų analizės nedariau, bet pažiūrėjęs keliose kitose vietose, nusprendžiau, kad čia kainos "labiausiai draugiškos pirkėjui". B...
2023.08.12 | Vladas 5
Dėkinga už gautą informaciją užsakant prekę, konkretumą ir bendravimą - Mariui ir visiems kitiems. Geros kloties Jums!!!
2023.08.09 | Stasė. Švenčionys 5
Greitai ir patogiai.Sėkmės kolektyvui.
2023.08.08 | Vidas 5
Puikus aptarnavimas!
2023.07.21 | Antanas 5
Viskas puikiai, užsakymas įvykdytas greitai ir gerai.
2023.07.21 | Algirdas, Vilnius 5
Jūsų pinigų saugumas

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje LYDERIAI 2018-2020

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje 2011-2020

ABALT BALTIC BUSINES MASTERS 2020 sertifikatas

Jūsų sumokėtų pinigų saugumas. Daugiau >>

Flamingo 125/90

Flamingo 125/90
Pasirinkite lietaus nuvedimo sistemos spalvą:
Specialistas pataria

Budmat Flamingo 125/90 spalvos pagal PRELAQ, RAL, RR

Siūlome įsigyti kokybišką plieninę lietaus nuvedimo sistemą Budmat Flamingo. Budmat Flamingo 125/90 plieninė lietaus nuvedimo sistema gaminama iš Švedijos koncerno SSAB plieno PRELAQ RWS (Rain Wates system) - kuris yra specialiai sukurtas šiai paskirčiai. Plieno storis 0,6 mm, cinko masė ne mažesnė nei 275 g/m². Garantija 30 metų (Flamingo Magnelis 10 metų).

Plieninė lietaus nuvedimo sistema "Flamingo"Lietaus nuvedimo sistema Budmat Flamingo gaminama sekančių spalvų (spauskite ant paveiksliuko dešinėje):

Tamsiai ruda - PRELAQ 387 (* panaši į RAL 8019, RR 32)
Ruda - PRELAQ 434 (* panaši į RAL 8017, RR 887)
Molio raudonumo - PRELAQ 742 (* panaši į RAL 8004, RR 750)
Vyšnios raudonumo - PRELAQ 758 (* panaši į RAL 3009, RR 29)
Pilka, grafito - PRELAQ 087 (* panaši į RAL 7024, RR 23)
Tamsiai žalia - PRELAQ 830 (* panaši į RAL 6020, RR 11)
Sidabrinė - PRELAQ 045 (* panaši į RAL 9006, RR 40)
Vario - PRELAQ 778 (* panaši į RAL 8003)
Balta - PRELAQ 001 (* panaši į RAL 9002, RR 20)
Juoda - PRELAQ 015 (* panaši į RAL 9005, RR 33)
Magnelis - Zinc (* panaši į RAL 9006, RR 40)

Budmat Flamingo Magnelis 125/90

Plieninės lietaus nuvedimo sistemos Flamingo Magnelis spalva. Spauskite čia

Budmat Flamingo Magnelis ® - naujas korozijai atsparus plieno padengimo sluoksnis, kuriame yra 3,5% Aliuminio bei 3% Magnio. 3% Magnio užtikrina viso metalo paviršiaus apsaugą iki 10 kartų geriau nei grynas cinkuotas plienas. Žaliavą nuo 2010 m. gamina Liuksemburge registruota Pasaulinė kompanija ArcelorMittal.
Flamingo Magnelis gaminamas tik vienos spalvos (spauskite ant paveiksliuko dešinėje).
Cinko masė ne mažesnė nei 275 g/m². Garantija 10 metų.

Kaip pasirinkti lietaus nuvedimo sistemą 125/90 pagal stogo plotą

Lietaus nuvedimo sistemaMaksimalus stogo paviršiaus plotas, nuo kurio galima vandenį nuleisti
vienu lietvamzdžiu stovinčiu latako gale, yra: Budmat Flamingo 125/90 - max 100 m².
Lietaus nuvedimo sistemaMaksimalus stogo paviršiaus plotas, nuo kurio galima vandenį nuleisti
vienu lietvamzdžiu stovinčiu latako centre, yra: Budmat Flamingo 125/90 - max 120 m².

Kas labiausiai įtakoja plieninės lietaus nuvedimo sistemos ilgaamžiškumą

Lietvamzdžius ir latakus patartina rinktis ypač atidžiai. e-Stogdengiai.lt siūlo sistemas, patikimai tarnausiančias ne mažiau kaip 30 metų, o teisingai prižiūrint – ir dar ilgiau.
Renkantis lietaus nuvedimo sistemą, rekomenduojama atsižvelgti į skardos storį (rekomenduojame ne plonesnę kaip 0,6 mm), taip pat labai svarbu pasidomėti, ar skardos latakai ir lietvamzdžiai nudažyti iš abiejų pusių (padengti polimerine danga (prelaq, puralas).
Kai kurios Lietuvos rinkoje pigiau siūlomos plieninės lietaus nuvedimo sistemos yra padengtos dažų sluoksniu (polimeru) tik iš vienos pusės, tai yra išorinės. Tokiu atveju latako ir lietvamzdžio vidinis paviršius bus padengtas tik paruošiamuoju sluoksniu - gruntu, kuris nėra tinkamas gaminiams eksploatuoti lauko sąlygomis ir grunto sluoksniui nė viena metalurgijos gamykla neduoda garantijos prie tokių eksploatavimo sąlygų.
Žiemą kaupiantis ledui latakų ir lietvamzdžių viduje, tik gruntu padengtas plienas tampa labai pažeidžiamas, prasideda korozija – o tai labai sutrumpina lietaus nuvedimo sistemos tarnavimo laiką. Kiek laiko tokie latakai ir lietvamzdžiai tarnaus?
Budmat plieninė Flamingo lietaus nuvedimo sistema gaminama iš 0,6 mm storio plieno skardos, iš vidaus ir iš išorės padengtos ilgaamže polimerine danga Prelaq, kuri atspari ultravioletiniams spinduliams, atmosferos poveikiui, rūgštims ir mechaniniam poveikiui (braižymuisi, lenkimui, smūgiams ir t.t.). Tokia lietaus nuvedimo sistema neskilinėja ir nesideformuoja net ir esant dideliems temperatūros svyravimams.
Budmat plieninei Flamingo lietaus nuvedimo sistemai suteikia 30 metų techninių savybių garantiją.

Apie plieninę lietaus nuvedimo sistemą Budmat Flamingo 125/90

Nuo 2009 m. Budmat gamina ir plieninę lietaus nuvedimo sistemą Flamingo. Tai vienas iš pačių naujoviškiausių šios kategorijos gaminių rinkoje. Gerai apgalvotas konstrukcinis sprendimas ir pagaminimo tikslumas lemia tai, kad sistema yra itin naujoviška ir lengvai įrengiama. Geriausia rekomendacija – parodos BUDMA 2010 Aukso medalis.
Žaliava. Plieninė lietaus nuvedimo sistema Flamingo gaminama iš specialaus 0,6 mm storio (latako laikikliai gaminami iš 2 mm) cinkuoto PRELAQ RWS („Rain Water System“) organine danga (iš abiejų pusių po 35 µm) dengto plieno, kurį tiekia Švedijos metalurgijos koncernas SSAB. Geriausios gamybai naudojamos medžiagos ir taikomos naujoviškos gamybos technologijos lėmė, kad plieninei lietaus nuvedimo sistemai Flamingo suteikiama ilgiausia rinkoje – 30 metų techninių savybių garantija!
Firma Budmat bendradarbiauja su liejykla SSAB jau keliasdešimt metų. Švedijos liejykla SSAB vienintelė pasaulyje gamina visų rūšių skardą, reikalingą visiems lietaus nuvedimo sistemos Flamingo elementams pagaminti. Flamingo gamybai skirtas plienas padengtas vientisomis lako dangomis, dėl to visi sistemos elementai pasižymi vienalyte stabilia spalva ir aukščiausia kokybe. Plieninė Lietaus nuvedimo sistema Flamingo gaminama 10 spalvų.
Sandėliavimas. Plieninė lietaus nuvedimo sistema Flamingo gaminama taikant šiuolaikiškiausias technologijas, su naujoviškiausiais visoje Europoje įrenginiais. Rūpinimasis gaminių gamybos kokybe yra glaudžiai susijęs su pakavimo ir sandėliavimo procesu. Firma Budmat deda visas pastangas, kad gaminiai būtų reikiamai apsaugoti ir sandėliuojami pagal griežčiausius standartus. Tam tikslui atskiri sistemos reikmenys sandariai ir automatiniu būdu apvyniojami plėvele ir pakuojami į specialiai tam suprojektuotas pakuotes. Sistemos elementai – latakai ir lietvamzdžiai, gamykloje taip pat apvyniojami plėvele, kad būtų apsaugoti sandėliavimo ir gabenimo metu.