Visos prekės ▼
Prekių krepšelis
Krepšelis tuščias.

Išsirinkę prekę, spauskite mygtuką
"Į krepšelį"
Pirkite išsimokėtinai
Jūsų pasirinktų prekių pirkimas išsimokėtinai:
Klientų atsiliepimai
Ačiū. Malonus bendravimas,viskas nuo užsakymo iki prekių pristatymo vyko sklandžiai ir prisitaikant prie užsakovo pageidavimų.
2023.02.27 | Utenos raj. Vyžuonėlės 5
Viskas puikiai, užsakymą gavome greičiau nei tikėjomės. Rekomenduojame!
2023.02.17 | Žaneta 5
Viskas vyko profesonalei ir greitai
2023.01.28 | Marius Raseiniai 5
Aptarnavimas geras, pardavėjai išmano savo darbą.
2022.11.21 | Donatas 5
Nusiskundimų neturiu. Prekės pristatytos laiku ir kokybiškos.
2022.11.18 | Martynas, Kretinga 5
Jūsų pinigų saugumas

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje LYDERIAI 2018-2020

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje 2011-2020

ABALT BALTIC BUSINES MASTERS 2020 sertifikatas

Jūsų sumokėtų pinigų saugumas. Daugiau >>

Velux plokščiam stogui

Velux plokščiam stogui
Pasirinkite Velux stogo langų matmenis:
Specialistas pataria

VELUX suteikiama garantija

10 metų garantija - VELUX CVP, CFP langai plokščiam stogui;
3 metų garantija - VELUX užuolaidėlės.

Velux langai plokštiems stogams

Į daugelio namų su plokščiais stogais pagrindines gyvenamąsias erdves, įskaitant virtuves, svetaines ir miegamuosius, patenka labai mažai natūralios šviesos. Įstatę Velux langus plokštiems stogams pakeisite ir patobulinsite bet kokią patalpą. Per naujuosius stogo langus plokštiems stogams į patalpas patenka tai, ko labiausiai reikia – daugiau šviesos ir oro. Šie langai atitinka bet kokius praktiškumo ir dizaino poreikius.
Velux langai plokštiems stogams taupo energiją lygiai taip pat, kaip ir visi kiti Velux langai, taip pat pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis. Taigi, kad ir kaip šalta būtų lauke, Jūsų namuose bus jauku ir šilta.
Minimalus šilumos praradimas. Velux langai plokštiems stogams – būdas taupyti energiją. Langai pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis ir užtikrina jaukų klimatą patalpoje ištisus metus.
Lietaus garsų slopinimas. Dėl naujųjų langų plokštiems stogams dizaino stipriai sumažėja lietaus lašų keliamas garsas. Lietaus ir krušos garsai netrikdys Jūsų miego ar neatims malonumo klausytis mėgstamos muzikos.
Elektriniai langai. Patogiau būti negali. Mūsų nuotolinio valdymo sistemoje įdiegta pažangi technologija, atitinkanti io-homecontrol standartą.
Šviesos reguliavimas. Įstatę naujuosius langus plokštiems stogams galite reguliuoti į patalpą patenkantį šviesos srautą. Ant lango įtaisę klostuotas užuolaidėles, galėsite visiškai jį reguliuoti spustelėję nuotolinio valdymo pultelio mygtuką.
Sukurti, kad tarnautų ilgai. Pasirinkę Velux galite neabejoti, kad gaunate tai, kas geriausia langų technologijų srityje.