Visos prekės ▼
Prekių krepšelis
Krepšelis tuščias.

Išsirinkę prekę, spauskite mygtuką
"Į krepšelį"
Pirkite išsimokėtinai
Jūsų pasirinktų prekių pirkimas išsimokėtinai:
Klientų atsiliepimai
Viskas kaip ir OK. Pirkome nelabai daug. Išsamios kainų analizės nedariau, bet pažiūrėjęs keliose kitose vietose, nusprendžiau, kad čia kainos "labiausiai draugiškos pirkėjui". B...
2023.08.12 | Vladas 5
Dėkinga už gautą informaciją užsakant prekę, konkretumą ir bendravimą - Mariui ir visiems kitiems. Geros kloties Jums!!!
2023.08.09 | Stasė. Švenčionys 5
Greitai ir patogiai.Sėkmės kolektyvui.
2023.08.08 | Vidas 5
Puikus aptarnavimas!
2023.07.21 | Antanas 5
Viskas puikiai, užsakymas įvykdytas greitai ir gerai.
2023.07.21 | Algirdas, Vilnius 5
Jūsų pinigų saugumas

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje LYDERIAI 2018-2020

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje 2011-2020

ABALT BALTIC BUSINES MASTERS 2020 sertifikatas

Jūsų sumokėtų pinigų saugumas. Daugiau >>

Cedral BANGA

Cedral BANGA
Pasirinkite šiferio Eternit BANGA spalvą:
Specialistas pataria

Nauji Eternit Baltic banguotų lakštų produktų pavadinimai

Informuojame, jog nuo 2017 m. sausio mėn. 1 d. UAB Eternit Baltic pakeitė banguotų lakštų produktų pavadinimus. Siekiant suskirstyti produktus į grupes bei palengvinti banguotų lakštų pozicionavimą, dabartiniai banguotų lakštų pavadinimai keičiami į aiškesnius, kurie susieti su UAB Eternit Baltic prekių ženklu. Nauji banguotų lakštų pavadinimai pateikti žemiau. Atkreipiame dėmesį, jog keičiasi tik banguotų lakštų pavadinimai. Produktai išlieka nepakitę.

Eternit BANGA - anksčiau buvo BALTIJOS BANGA.

Penkiabangis šiferis Eternit BANGA

Šiferis Eternit BANGA (Banguoti lakštai Eternit BANGA) tai modernaus 5 bangų profilio lakštai. Jie turi jau gamykloje nukirstus kampus ir išgręžtas skyles. Dėl to dengimas šiais lakštais bus greitesnis, o klaidų padarymo tikimybė mažesnė. Eternit Baltic gamina penkiabangius lakštus pagal Vakarų Europoje populiarų P75 profilį. Penkiabangiai lakštai turi 51 mm aukščio ir 177 mm pločio bangas. Pats lakštas turi 5 bangas ir jo plotis yra 920 mm.

Šiferis Eternit BANGA – optimalaus dydžio ir svorio lakštas, nei mažas, nei didelis, nei sunkus, jo svoris apie 11 kilogramų, o dirbant ant stogo tai svarbu, gal todėl jis ir populiariausias, nes mielai naudojamas tiek privačioje, tiek daugiaaukštėje ar pramoninėje statyboje. Dengti Eternit BANGA greita ir paprasta, nes lakštai tvirtinasi tik dviem varžtais, mažos ir medienos sąnaudos, nes Eternit BANGAI grebėstai (40x40 mm) kalami žingsniu kas 750 mm, t.y. lakšto apatinėje ir viršutinėje dalyse.

Savybės:
* Gamykloje pragręžtos skylės;
* Gamykloje nupjauti kampai;
* Šiferis Eternit BANGA turi originalias komplektuojančias stogo detales.

Privalumai:
* Dėl nupjautų kampų ir pragręžtų skylių lakštų montavimas yra greitas ir nesudėtingas;
* Mažesni lakštai ir aukštos plačios bangos sukuria dailų stogo vaizdą;
* Su originaliomis pluoštinio cemento stogo detalėmis stogą sukomplektuoti bus paprasta ir jo dizainas atrodys išbaigtas;
* Aukštos bangos daro šiuos lakštus tvirtais ir atspariais. Pagal standartus šiferio Eternit BANGA penkiabangiai (51 mm aukščio bangos) lakštai atlaiko nemažesnę nei 3500 N/m ardančiają apkrovą. Tai daugiau nei pusantro karto didesnės galimybės nei aštuonbangių lakštų (40 mm ir mažesnių aukščių bangų).

Pilnas stogo sprendimas

Stogas nėra vien stogo danga uždėta ant medinės konstrukcijos, kad namas būtų apsaugotas nuo lietaus patekimo į namo vidų. Stogas taip pat svarbus pastato šilumos izoliacijai, drėgmės šalinimui iš konstrukcijų, sniego apkrovų atlaikymui, estetikai ir t.t. Taigi, norint saugaus ir ilgaamžio pastato yra svarbu tinkamai įrengti visą stogą.
Eternit Baltic siūlo stogo sprendimus, kurie palengvins namo savininkui gyvenimą, nes nereikės stogo nuolatos prižiūrėti. Originalūs Eternit priedai užtikrina stogo patikimumą ir ilgaamžiškumą

Šiferiui Eternit BANGA tinkami originalūs Eternit priedai

Kraigams: * Dvišlaičio stogo kraigas; * Vienšlaičio stogo kraigas;

Vėjalentėms: * S formos vėjalentė (kairės ir dešinės pusės); * Dvišlaiščio stogo vėjalentės gaubtas; * Vienšlaičio stogo vėjalentės gaubtas;

Briaunoms: * Briaunos gaubtas; * Briaunos užbaigimo gaubtas;

Kiti sprendimai: * Sujungimo su siena detalė; * Vėjalentės sujungimo su siena detalė.

Stogo plėvelės:
* Difuzinė plėvelė Eternit 120. Eternit difuzinė plėvelė pasižymi itin geru garų laidumu. Standartinis Sd rodiklis taikomas difuzinėms plėvelėms yra 0,02. Jis numato, kad vanduo per plėvelę garuoja taip pat, kaip per 20 cm oro tarpą. Tuo tarpu Eternit difuzinės plėvelės Sd rodiklis yra dvigubai geresnis – 0,01. Ir tai padaroma išlaikant gerą plėvelės gramatūrą, užtikrinančią atsparumą tempimams. Difuzinė plėvelė skirta apšiltintiems stogams. Ji užtikrina drėgmės išgaravimą iš stogo konstrukcijos ir vandens nepatekimą atgal. Tai yra labai aktualu norint išlaikyti sausą stogą. Taip išvengiama stogo konstrukcijos puvimo, pelėsių kaupimosi ir šilumos izoliacijos medžiagos efektyvumo sumažėjimo.
* Antikondensacinė plėvelė Eternit 110. Eternit antikondensacinė plėvelė išsiskiria iš kitų antikondensacinių plėvelių geru Sd rodikliu atitinkančiu 2, kai dauguma kitų antikondensacinių plėvelių turi 20 ir net didesnį Sd rodiklį. Taigi, Eternit antikondesacinė plėvelė dešimtimis kartų geriau praleidžia garus. Eternit 110 plėvelei priskiriama D degumo klasė, kuomet daugumai kitų skiriama vos F klasė.

Vėdinimo kaminėliai:
* Jei naudojate GOTIKA ar BANGA lapus su originaliomis stogo užbaigimo detalėmis, būtinai stogo vėdinimui ir drėgmės ištraukimo užtikrinimui, rekomenduojame kas 20 kvadratinių metrų stogo dangos, naudoti po stogo vėdinimo kaminėlį. Jie užtikriną oro srautą stogo konstrukcijoje. Kartu su kaminėliu gausite tvirtinimo elementus ir sandarinimo juostą, dėl to jau nebereikės rūpintis papildomų priedų pirkimu.