Visos prekės ▼
Prekių krepšelis
Krepšelis tuščias.

Išsirinkę prekę, spauskite mygtuką
"Į krepšelį"
Pirkite išsimokėtinai
Jūsų pasirinktų prekių pirkimas išsimokėtinai:
Klientų atsiliepimai
Viskas kaip ir OK. Pirkome nelabai daug. Išsamios kainų analizės nedariau, bet pažiūrėjęs keliose kitose vietose, nusprendžiau, kad čia kainos "labiausiai draugiškos pirkėjui". B...
2023.08.12 | Vladas 5
Dėkinga už gautą informaciją užsakant prekę, konkretumą ir bendravimą - Mariui ir visiems kitiems. Geros kloties Jums!!!
2023.08.09 | Stasė. Švenčionys 5
Greitai ir patogiai.Sėkmės kolektyvui.
2023.08.08 | Vidas 5
Puikus aptarnavimas!
2023.07.21 | Antanas 5
Viskas puikiai, užsakymas įvykdytas greitai ir gerai.
2023.07.21 | Algirdas, Vilnius 5
Jūsų pinigų saugumas

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje LYDERIAI 2018-2020

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje 2011-2020

ABALT BALTIC BUSINES MASTERS 2020 sertifikatas

Jūsų sumokėtų pinigų saugumas. Daugiau >>

Schiedel Isokern

Schiedel Isokern
Pasirinkite Schiedel Isokern kamino skersmenį:
Specialistas pataria

Ugnikalnyje užgrūdinta Schiedel Isokern – idealiai tinka pirtims ir židiniams

Schiedel Isokern kaminas – greitai ir lengvai montuojamas modulinis kaminas. Schiedel Isokern – saugi, ilgaamžė ir išbaigta kaminų sistema, skirta prietaisams, kūrenamiems natūralia mediena. SVARBU! Netinka prietaisams, kūrenamiems dujomis ar skystuoju kuru!

Vienas akivaizdžiausių tobulos šiuolaikinių dūmtraukių sistemų konstrukcijos pavyzdžių – „Schiedel“ modulinė sistema „Isokern“. Pastarosios elementai gaminami iš vulkaninės pemzos (išakijusi lava), specialiai gabenamos iš Islandijoje esančio Heklos ugnikalnio. Pemza – tai natūralios kilmės medžiaga, gaunama iš žemės širdies ir dedama tiesiai į kamino širdį. Iš Islandijos pemza gabenama į Daniją, kur šiandien „Schiedel“ priklausančiose bendrovės „Isokern“ gamyklose iš jos formuojami kaminų sistemoms skirti blokeliai.
Tokios kaminų sistemos gali būti montuojamos sudėtingiausiomis sąlygomis. Didžiausias pemzos pranašumas, kad ji pabuvusi ugnikalnio viduje tampa itin atspari temperatūrų kaitai.
Joje nebelieka dujinių junginių, todėl ši medžiaga atlaiko ne tik kamino ugnies karštį (kaisdama nesiplečia, nesikeičia jos matmenys), bet ir didžiausią speigą. Be to, ji išsiskiria puikiomis izoliacinėmis ypatybėmis ir atitinka griežčiausius priešgaisrinius reikalavimus. Tokia sistema tvirta, bet kartu ir lengva, todėl neapkrauna konstrukcijos ir yra lengvai montuojama.
Kaminų sistemos „Isokern“ gali būti naudojamos tiek montuojant naujus kaminus, tiek juos renovuojant. Europoje „Isokern“ gaminiai naudojami jau 60 metų, o Danijoje užima beveik 95 proc. modulinių kaminų rinkos. Šis sprendimas – puikiausias įrodymas, kad genialu tai, kas paprasta.

Schiedel Isokern - greitai ir lengvai montuojamas modulinis kaminas

Schiedel Isokern - saugi, ilgaamžė ir išbaigta kaminų sistema, skirta prietaisams, kūrenamiems natūralia mediena. Sertifikuota sistema atitinka visus Europos standarto LST–EN1858:2005 reikalavimus ir turi CE ženklinimą: T450 N1 D 3 G20 / T600 N1 D 3 G50, kur:
T450 – temperatūros klasė Celsijaus laipsniais;
N1 – slėgio klasė (sumažinto slėgio);
D – sausas funkcionavimas;
3 – atsparumo korozijai klasė;
G20 – užtikrina atsparumą suodžių gaisrui, kur 20 nurodo minimalų atstumą iki degių konstrukcijų milimetrais.
SVARBU! Netinka prietaisams, kūrenamiems dujomis ar skystuoju kuru!
Kaminas Schiedel Isokern – tai lengvai ir greitai montuojama kaminų sistema. Vidutinis kaminas (7 m) sumontuojamas per vieną dieną.
Schiedel Isokern skirtas tokiems prietaisams kaip židiniai, krosnys, pirtys, kurių maksimali galia neviršija 60 kW, o išeinančių dūmų temperatūra nuo 150°C iki 600°C.

Rekomendacijos montavimui

Schiedel Isokern kamino konstrukcija itin paprasta ir lengvai surenkama. Kamino elementai lengvai apdirbami, o jų kiekis sumažintas iki minimumo. Su kaminu Schiedel Isokern galima papildomai komplektuoti: dūmų sklendę, stogelį nuo kritulių, apdailinius elementus kamino viršutiniai daliai virš stogo. Į standartinį komplektą turėtų įeiti: moduliniai blokai iš lavos akmens 25 cm aukščio, betoninė dengiamoji plokštė, pravalos/patikros durelės, Schiedel Isokern klijai blokeliams sutvirtinti. Sumontavus kaminą, Schiedel Isokern klijai visiškai išdžiūna po 24 val. prie 18oC. Tada kaminą galima tinkuoti ar kitaip apdailinti apsaugant jį nuo atmosferos poveikių. Prieš montuodami Schiedel Isokern modulinę kaminų sistemą nuodugniai išstudijuokite montavimo instrukciją.

Kamino padėtis

Patartiną kaminą montuoti kuo arčiau stogo kraigo. Tokiu atveju bus užtikrinta gera trauka ir minimalus kamino aukštis virš stogo. Pagal Lietuvos Respublikoje galiojančius teisės aktus, kamino aukštis virš plokščio stogo, stogo kraigo ar parapeto turi būti ne mažesnis nei 0,5 metro. Ne žemiau stogo kraigo, jei atstumas nuo kraigo iki kamino yra 1,5-3 metro ir ne žemiau linijos, esančios nuo kraigo žemyn 10 laipsnių kampu horizontalios krypties atžvilgiu, kai dūmtraukis (kaminas) yra daugiau nei per 3 m nuo kraigo. Rekomenduojama, kad esant dideliam nuolydžiui (daugiau nei 30 laipsnių) atstumas nuo kamino viršaus iki stogo paviršiaus būtų ne mažesnis nei 1 metras.
Kaminas Schiedel Isokern gali būti montuojamas 20 mm atstumu iki degių konstrukcijų ir turi unikalias izoliacines savybes. Perėjimuose per konstrukcijas 20 mm tarpas turi būti užpildomas 20 mm storio ugniai atsparia izoliacija.
Perdangose ir sienose apdaila ar grindų danga iš degių medžiagų gali priglusti prie blokelio paviršiaus, jei apdailos ar grindų dangos storis neviršija 30 mm. Grindjuostę, kurios aukštis neviršija 150 mm aukščio, taip pat galima glausti prie blokelio paviršiaus.
Schiedel Isokern moduliniai vienkanaliai kaminai gali būti montuojami vienas šalia kito išlaikant ne mažiau nei 2 mm tarpą tarp blokelių, kad užtikrintume laisvą vertikalų atskirų kaminų judėjimą.

Į ką būtina atkreipti dėmesį prieš pradedant montavimo darbus

Kamino vieta ir aukštis turi būti numatyti atliekant projektavimo darbus, kadangi laikančiųjų konstrukcijų išdėstymas apriboja kamino montavimo padėtį ir galimybes.
Prieš montuojant kaminą būtina įsitikinti, ar jungiamo prie kamino prietaiso reikalavimai ir Isokern kamino charakteristikos atitinka.

Apie Schiedel

Didžiausio Europoje kaminų sistemų gamintojo istorija prasidėjo 1946-aisiais metais. Įmonė labai greitai specializavosi kaminų sistemų gamyboje ir laikui bėgant tapo Europos rinkos lydere.
Svarbiu momentu įmonei tapo apvalaus keraminio „Schiedel" įdėklo įtraukimas į rinką, kuris buvo užpatentuotas 1962-aisiais m. Nuo to laiko prasidėjo inovacija kaminų technikos srityje.
Lemiamu įvykiu tapo 1984- tieji metai, kuomet rinkoje pasirodė izoliuota kaminų sistema su ventiliacija - pirmoji drėgmei atspari kaminų sistema, kuri tapo tikra revoliucija tuometiniuose kaminų technikos pasiekimuose.
"Schiedel" nuo pat pradžių realizavo savo tikslus, kurių pagrindinis šūkis - „Kaminas yra kiekvieno namo širdis". Kamino kokybę sudaro ne atskiri elementai ar detalės, o techninis komponentų bendrumas, išpildantis visos sistemos reikalavimus.
Tokia sistema turi būti universali, saugi ir lengvai montuojama.
Įmonės "Schiedel" tikslas yra lyderiavimo sustiprinimas kaminų sistemų rinkoje, teikiant pagalbą ir profesionalius patarimus projektuojant.
Šūkis - "Schiedel - puiki trauka" lydi įmonę nuo seno ir atspindi įmonės tikslus.
Įmonė siūlo savo produkciją 27-iose Europos šalyse.