Visos prekės ▼
Prekių krepšelis
Krepšelis tuščias.

Išsirinkę prekę, spauskite mygtuką
"Į krepšelį"
Pirkite išsimokėtinai
Jūsų pasirinktų prekių pirkimas išsimokėtinai:
Klientų atsiliepimai
Viskas kaip ir OK. Pirkome nelabai daug. Išsamios kainų analizės nedariau, bet pažiūrėjęs keliose kitose vietose, nusprendžiau, kad čia kainos "labiausiai draugiškos pirkėjui". B...
2023.08.12 | Vladas 5
Dėkinga už gautą informaciją užsakant prekę, konkretumą ir bendravimą - Mariui ir visiems kitiems. Geros kloties Jums!!!
2023.08.09 | Stasė. Švenčionys 5
Greitai ir patogiai.Sėkmės kolektyvui.
2023.08.08 | Vidas 5
Puikus aptarnavimas!
2023.07.21 | Antanas 5
Viskas puikiai, užsakymas įvykdytas greitai ir gerai.
2023.07.21 | Algirdas, Vilnius 5
Jūsų pinigų saugumas

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje LYDERIAI 2018-2020

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje 2011-2020

ABALT BALTIC BUSINES MASTERS 2020 sertifikatas

Jūsų sumokėtų pinigų saugumas. Daugiau >>

Stoglangiai

Stoglangiai
Pasirinkite ŠLAITINIO stogo langų gamintoją:
Pasirinkite PLOKŠČIO stogo langų gamintoją:
Pasirinkite ŠLAITINIO stogo balkono, terasos gamintoją:
Specialistas pataria

Stogo langai

Stogo langai padarys palėpę šviesesnę ir jaukesnę. Įmontavus stogo langą patalpos atrodys visiškai kitaip. Apskaičiuota, kad stogo langai įleidžia šviesos 40 proc. daugiau, negu vertikalūs langai. Stogo langai sumontuojami gerokai greičiau ir jų įrengimui reikia mažiau medžiagų negu tipiniam vertikaliam langui; stogo langai projektuoti taip, kad bet kokiu oru žmogus galėtų stebėti lauką, o mansardoje būtų šilta ir jauku. Net uždarius stogo langą, patalpos vėdinamos. Aukštai sumontuoti stogo langai tarnauja ir kaip papildomas šviesos šaltinis prie pat lubų.

Stoglangiai – kaip išvengti klaidų

Jei namo niekas neužstoja, į palėpę daugiausia šviesos pateks, kai stoglangiai bus abiejuose stogo šlaituose. Nemontuokite langų per aukštai, nes per juos matysite tik dangų. Atminkite, geriausias vaizdas atsiveria iš palėpės. Didesnių palėpių viršuje galima įmontuoti papildomų stogo langų. Per juos šviesa prasiskverbs iki kambario gilumų. Jei stogo langų įmontuosite ir aukštai, ir žemai, susidarys kamino efektas, todėl kambarys bus veiksmingai vėdinamas.

Atkreipkite dėmesį, kurioje pusėje saulė. Į patalpą per stogo langus sklindančios šviesos savybės ir šilumos energijos kiekis labai priklauso nuo to, per kur iš viršaus krentanti šviesa patenka į patalpas.
Ieškokite informacijos saulės trajektorijoje. Priimant sprendimą dėl patalpų apšvietimo iš viršaus, svarbu įvertinti jį pagal metų laikus. Nuo vasaros iki žiemos saulės aukštis virš horizonto pasikeičia net 47°, o tai gali radikaliai pakeisti patalpų šviesos intensyvumą. Tas pats pasakytina apie šviesos kelionę per patalpą nuo ryto iki vakaro. Todėl nepamirškite nuodugniai apsvarstyti, kur įtaisyti stoglangius lubose arba nuožulnioje sienoje, koks turėtų būti aukštis virš grindų ir langų dydis, priklausomai nuo patalpos paskirties. Jei naujasis darbo kambarys yra nukreiptas, pavyzdžiui, į pietus, suteikite patalpai funkcionalų apšvietimą, įtaisydami stogo langus kiek galima aukščiau. Saulės šviesa atsimuš į kambario sienas ir švelniai atsispindės darbo vietoje.
Šiaurė – vėsi ir švelni šviesa. Į šiaurę nukreiptų langų atspindima šviesa atrodo švelnesnė ir vėsesnė. Šiaurinius stogo langus galima įtaisyti žemai ir taip užsitikrinti puikų vaizdą. Tokie langai tinka, pavyzdžiui, virtuvei, miegamajam ir darbo kambariui.
Rytai – auksinė šilta šviesa. Į rytus nukreipti stoglangiai teikia šiltą auksinę šviesą, nes į stiklą visuomet šviečia žemai esanti saulė. Tokia šviesa tinka svetainei, vaikų kambariui arba miegamajam, kur pageidautina ryto saulė.
Vakarai – auksinė šilta šviesa. Į vakarus nukreipti stoglangiai teikia auksinę šiltą šviesą. Galite įtaisyti stogo langą žemai, pavyzdžiui, svetainėje, tačiau atkreipkite dėmesį, kur kambaryje krenta spinduliai. Iš pietvakarių šviečianti popiečio saulė gali išskirti daug šilumos ir būti įkyri. Šiuo atveju padės Velux didžioji apsaugos nuo saulės programa.
Pietūs – intensyvi šviesa. Į pietus nukreipti stogo langai patalpai teikia labai stiprią šviesą, kurią reikia kontroliuoti ritininėmis užuolaidėlėmis, klostuotomis užuolaidėlėmis, išorės markizėmis arba žaliuzėmis. Galite įtaisyti langą prie stogo smaigalio taip, kad šviesa kristų ant priešais esančios sienos. Nuo sienos atsispindinti šviesa yra malonesnė ir švelnesnė. Veiksmingiausiai į vidų patenkančios šviesos kiekį valdysite su Velux tamsinančiomis užuolaidėlėmis ir išorinėmis žaliuzėmis. Stiprią šviesą galite sušvelninti išorinėmis arba pakeliamosiomis žaliuzėmis, šilumai valdyti geriausiai tinka markizės ir išorinės žaliuzės. Didžiausias išorinių markizių privalumas – jos puikiai sulaiko vidudienio karštį, jam dar nepalietus stiklo, o Jūs galite per permatomą tinklelį mėgautis atsiveriančiu vaizdu.

Įleiskite kuo daugiau šviesos. Jūsų sprendimas, kiek ir kokio tipo langų pasirinkti, turėtų priklausyti nuo patalpos paskirties, namo architektūros ir to, kokios šviesos ir vaizdo pro langus pageidaujate. Kalbėdami Velux vardu, visada rekomenduojame, kad bendras stiklų užimamas plotas sudarytų 10–20 % patalpos grindų ploto (Pagrindinis skaičiavimo principas – 10:1, 10 m² patalpos – ne mažiau kaip 1 m² įstiklinimo). Taigi, jei Jūsų kambarys yra 20 m², lango stiklo plotas turi būti bent 2 m². Vaikų kambariui, didesnių kambarių, svetainių, virtuvių, darbo erdvių langų stiklo plotas turėtų būti didesnis nei 10 % (10:1,5 ar net 10:2), kad patalpos būtų geriau apšviestos natūralia šviesa ir atrodytų erdvesnės. Pvz.: Velux stoglangio 78x118 stiklo plotas yra 0,56 m², 78x140 – 0,69 m², 94x140 - 0,88 m², 114x140 – 1,11 m².

Stogo lango montavimo aukštis. Stogo nuolydis yra svarbus veiksnys renkantis stogo langą. Kuo nuolydis mažesnis, tuo langas ilgesnis. Kad langą būtų patogu valdyti, nemontuokite jo aukščiau nei 2 m virš grindų. Kad vaizdas už lango būtų matomas geriausiai, apatinė lango dalis neturėtų būti aukščiau nei 90 cm virš grindų, tada bus lengva valdyti stoglangį ir gėrėtis vaizdu sėdint (žmonės patalpoje 80-90% laiko praleidžia sėdėdami). Jei turite galimybių, įmontuokite vieną virš kito du ar daugiau langų. Jei stoglangiai įtaisomi Jums nepasiekiamoje vietoje, rinkitės nuotoliniu būdu valdomus ašinio varstymo langus. Jei langas įtaisytas žemai, rinkitės panoraminį langą su vyriais viršuje – jį bus patogu pasiekti atsistojus ir netgi bus galima naudoti kaip avarinį išėjimą.

Gaivus oras. Veiksmingas vėdinimas toks pat svarbus mūsų gerovei kaip ir natūrali šviesa. Gerai vėdinamo kambario oras sveikesnis, nei kambario, į kurį mažai patenka gaivaus oro. Velux vėdinimo orlaidė leidžia vėdinti kambarį net neatidarius lango. Jei vienas iš stogo langų įmontuotas į atvirą stogo konstrukciją, namas vėdinamas ir dėl vadinamojo kamino efekto. Atidarykite viršutinį ir apatinį langus, ir kambarys akimirksniu prisipildys gaivaus oro. Jei nuspręsite įmontuoti stogo langą ten, kur jo nepasieksite, apsvarstykite galimybę įsigyti elektra valdomą stogo langą. Bus labai patogu atidaryti ir uždaryti langą bei valdyti lango užuolaidėles.

Stogo langų modeliai. Ašinio varstymo stoglangiai. Rankomis valdomas ašinio varstymo langas atsidaro sukdamasis aplink savo ašį. Toks langas tiks bet kurioje namų vietoje. Atėjus laikui valyti, langą galima lengvai apsukti aplink ir nuvalyti išorinę stiklo pusę. Valomas langas užfiksuojamas specialiu fiksatoriumi. Ašinio varstymo lange yra iš anksto įmontuotos detalės, prie kurių lengvai ir greitai pritvirtinamos Velux užuolaidėlės.
Panoraminiai stoglangiai su vyriais viršuje. Rankiniu būdu valdomi stoglangiai su vyriais viršuje atidaromi į išorę ir į viršų, tačiau norint išvalyti juos taip pat galima apversti. Dėl šios funkcijos langas gali būti ir panoraminis, nes atsistojus visu ūgiu ir esant geram orui galima išlįsti į lauką ir grožėtis vaizdu. Langai su vyriais viršuje turi iš anksto įmontuotas detales, prie kurių lengvai ir greitai pritvirtinamos Velux užuolaidėlės.
Nuotoliniu būdu valdomi stoglangiai. Elektrinį Velux Integra langą galima sumaniai valdyti ir iš anksto užprogramuoti nuotoliniu būdu. Siekiant užtikrinti optimalų klimatą ir energijos kontrolę, šis sprendimas rekomenduojamas visų tipų namams ir patalpoms, kur langai įtaisyti nepasiekiamoje vietoje. Velux Integra langas turi paslėptą variklį, lietaus jutiklį ir patogų naudoti nuotolinio valdymo pultelį, kuriuo kontroliuojama apsauga nuo saulės ir visos lango funkcijos. Yra ir nuotoliniu būdu valdomų stoglangių su saulės baterijomis. Šie stoglangiai turi daugelį tokių pat kaip ir Velux Integra funkcijų.

Apsaugokite savo namus nuo šilumos praradimo. Kaip išsirinkti stiklo paketą? Langų ir stiklų savybė sulaikyti šilumą matuojama šilumos laidumo koeficientu. Kuo mažesnis šilumos laidumo koeficientas, tuo geresnės lango arba stiklo izoliacinės savybės.

Vidinė stogo lango apdaila. Skaidriu laku nulakuotų langų paviršius yra padengtas bespalviu vandens pagrindo laku, apsaugančiu medieną nuo nešvarumų ir drėgmės. Dėl klasikinės išvaizdos šie stoglangiai ypač populiarūs tradicinės architektūros namuose. Velux šiems langams suteikia 10 metų garantiją.
Stogo langai su poliuretano danga ypač tinka patalpoms, kur stoglangiai įtaisyti nepasiekiamoje vietoje. Balta PUR danga suteikia langams glotnų, teplumui atsparų paviršių, kurio nereikia prižiūrėti. Be to, šie langai puikiai tinka vonios kambariams ir kitoms drėgnoms patalpoms. Velux šiems langams suteikia 15 metų garantiją.