Visos prekės ▼
Prekių krepšelis
Krepšelis tuščias.

Išsirinkę prekę, spauskite mygtuką
"Į krepšelį"
Pirkite išsimokėtinai
Jūsų pasirinktų prekių pirkimas išsimokėtinai:
Klientų atsiliepimai
Viskas kaip ir OK. Pirkome nelabai daug. Išsamios kainų analizės nedariau, bet pažiūrėjęs keliose kitose vietose, nusprendžiau, kad čia kainos "labiausiai draugiškos pirkėjui". B...
2023.08.12 | Vladas 5
Dėkinga už gautą informaciją užsakant prekę, konkretumą ir bendravimą - Mariui ir visiems kitiems. Geros kloties Jums!!!
2023.08.09 | Stasė. Švenčionys 5
Greitai ir patogiai.Sėkmės kolektyvui.
2023.08.08 | Vidas 5
Puikus aptarnavimas!
2023.07.21 | Antanas 5
Viskas puikiai, užsakymas įvykdytas greitai ir gerai.
2023.07.21 | Algirdas, Vilnius 5
Jūsų pinigų saugumas

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje LYDERIAI 2018-2020

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje 2011-2020

ABALT BALTIC BUSINES MASTERS 2020 sertifikatas

Jūsų sumokėtų pinigų saugumas. Daugiau >>

Betoninės čerpės

Betoninės čerpės
Pasirinkite betoninių čerpių gamintoją:
Specialistas pataria

Betoninės čerpės

Pagal kainą ir išvaizdą labiausiai konkurencingos kitoms stogų dangoms yra betoninės čerpės. Betoninių čerpių ypatybės atitinka keraminių čerpių ypatybes. Jas galima naudoti ne tik gyvenamiesiems ar visuomeniniams pastatams, bet ir architektūriniam senamiesčių paveldui bei prabangių projektų stogams. Betonines čerpes galėtume pavadinti „stogų duona“, t. y. viena pagrindinių stogų dengimo medžiagų.

Monier: Kaip pasirinkti patikimą stogo dangą?

Bendrą stogo sąmatą toli gražu nelemia vien tik kvadratinio metro stogo dangos kainos. Pilną stogo medžiagų komplektą sudaro gerokai daugiau elementų, kurių objektyvus pasirinkimas dažnai pavirsta sudėtinga užduotimi. Kaip nepasiklysti stogų dangų rinkoje?

Ką reiktų žinoti renkantis stogų dangas? Ar kaina yra svarbiausias kriterijus?
Besirenkant stogo dangą svarbu atkreipti dėmesį kokiais kriterijais remiatės. Svarbu suprasti, kad stogo dangos pasirinkimas priklauso ne nuo vieno kriterijaus. Kaip įprastai būna, paprašius kliento įvardinti stogo dangai keliamus kriterijus, pasirodo, kad jų yra gerokai daugiau nei atrodė pradžioje.
Kaina. Tai, ko gero, dažniausiai užsakovų svarbiausiu įvardinamas pasirinkimo kriterijus. Taip, kaina, be abejonės, labai svarbi pasirenkant stogo dangą. Tačiau plačiau nagrinėjant, matysite, kad pasirinkimą lemia ir daugelis kitų, ne mažiau svarbių, stogo dangos savybių.
Gamintojas. Perkant daugelį gaminių pirkėjams svarbu, kas yra gamintojas. Nesvarbu, ar perkant padangas, ar televizorių. Žinomas ir patikimas gamintojo pavadinimas užtikrina klientui geros kokybės gaminius. Pasirenkant patikimo stogo gamintojo produkciją būsite tikri, kad gamintojas naudoja geriausios kokybės žaliavas ir naujausias technologijas.
Garantija. Svarbu tai, ne tik kokiam laikui, bet ir kas tą garantiją suteikia. Tai galioja ne vien stogų dangoms, bet ir visiems produktams. Yra buvę atvejų, kai užsidarius prekybos įmonei, pirkėjas lieka be jokių garantijų. Renkantis iš skirtingų stogo dangų reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad kai kurioms stogo dangoms garantija suteikiama tik 10 ar 15 metų, tuo tarpu čerpių stogams suteikiama 30 metų garantija.
Ilgaamžiškumas. Daugelis gaminių pirkėjams tarnauja gerokai ilgiau, nei jiems suteikiama garantija. Čerpės realiai tarnauja 2-3 kartus ilgiau nei nurodoma garantijoje, tai reiškia, kad čerpių stogas patikimai tarnaus 60 – 80 ir daugiau metų. Pavyzdžiui Lietuvoje tarpukariu gamintos betoninės čerpės iki šiol puikai tarnauja, o ant senų pastatų senamiesčiuose ar pamario krašte galima rasti senovinių keraminių čerpių, kurioms jau virš 100 metų.
Estetinis vaizdas. Stogas yra matoma namo dalis. Gražus stogas papuoš namą, o koks nusilupęs priešingai. Čerpės suteiks jūsų namui individualumo, tai yra laiko patikrinta stogo danga, todėl ją renkasi dauguma privačių namų savininkų Europoje. Šiandien ir pardavimui statomiems namams stengiamasi suteikti pridėtinės vertės, pasirenkant kokybiškesnius bei ekologiškesnius sprendimus. Nekilnojamojo turto skelbimuose jau neretai galima aptikti nurodant, kad, pavyzdžiui, stogas dengtas čerpėmis arba net nurodoma kokio gamintojo. Galite ir savęs paklausti: jei būtumėte pirkėjas ir norimoje vietoje būtų parduodami du vienodi namai už tą pačią kainą, kurių vienas turėtų čerpių stogą, o kitas, pavyzdžiui, metalinį, kurį namą pasirinktumėte jūs?
Patvarumas. Natūralu, kad dengiant stogą visiškai nesinori galvoti apie jo remontą ateityje. Puikus pavyzdys yra praeito amžiaus 90 – ųjų pabaigoje vykdytos statybos, kurių metu buvo naudojamos įvairios kokybės stogų dangos. Todėl šiandien kai kurie namų šeimininkai jau yra priversti atlikti stogo remonto darbus, taigi investicijos pasirodė daug didesnės, nei kad paprasčiausiai būtų vieną kartą sumontuota kokybiška stogo danga. Monier siūlo stogų dangas, kurios taps vienkartine investicija ir leis sukurti komfortą bei patogų gyvenimą. Užsakovai bus užtikrinti, kad stogo danga nepradės leisti vandens, nerūdys, stogo nenuplėš vėtra ir pan. Beje, kad stogą gali pažeisti stiprus vėjas dažnai pamirštama, o paskutiniais metais Lietuvoje stiprūs vėjai kartojasi vis dažniau. Tokiais atvejais čerpių stogo svoris bus didžiulis jo pranašumas.
Pilnas sprendimas. Įprastai stogų dangas besirenkantys užsakovai orientuojasi į 1 m² medžiagos kainą. Svarbu įvertinti, ar nurodoma kaina jau vertinus stogo dangos persidengimą, jei ne, kaina gali didėti iki 20%. Tačiau nedaugelis susimąsto, kad toks kriterijus mažai ką pasako. Pavyzdžiui betoninės čerpės gali kainuoti nuo 22-27 Lt už 1 m², skarda apie 23 – 27 Lt ir daugiau (2013 m. balandžio duomenys). Kitas rodiklis, kurį lygina pirkėjai yra galutinės sąmatos vertė. Nepatyrę užsakovai orientuojasi į šiuos du skaičius. Tačiau reikia įvertinti, ar jums siūlo pilną reikalingų stogo medžiagų komplektą, kurį sudaro stogo danga, kraigo čerpės, kraštinės čerpės, difuzinė plėvelė, ventiliacinės tarpinės, tvirtinimo detalės, kamino ir sandūrų sandarinimo medžiagos, sniego gaudytuvai, kopėtėlės, aikštelė prie kamino. Kiek ir kokių medžiagų reikės jūsų stogui rekomenduojame klausti tiesiog pas gamintoją, gausite konsultaciją kokios medžiagos, kur ir kodėl buvo paskaičiuotos, taip pat gausite visas konsultacijas dėl montavimo. Labai svarbu pasirinkti ne tik patikimą stogo dangą, bet ir gamintojo rekomenduojamus geros kokybės priedus.
Lengvas montavimas. Dengti stogą čerpėmis galioja tos pačios taisyklės kaip ir dengiant kitomis dangomis. Gegnės naudojamos tokios pat kaip ir kitom stogo dangom, dažniausiai 50 x 200 mm. Taisyklinga stogo konstrukcijos geometrija yra būtina visoms stogo dangoms. Geros kokybės kvėpuojanti difuzinė plėvelė užtikrins stogo konstrukcijos apsaugą nuo drėgmės. Grebėstams įrengti keliami irgi panašūs reikalavimai kaip kitom dangom, svarbu išlaikyti jų lygiagretumą ir lygią plokštumą. Čerpių, kaip mažo ploto stogo dangos, privalumas yra tas, kad bus mažai atliekų, jei stogas yra sudėtingos formos ir stogo dangą teks pjauti. Bet kurio pločio ir ilgio dvišlaičio stogo grebėstavimą čerpėms galima apskaičiuoti taip, kad jų visai nereikėtų pjauti. Pagrindinis čerpių stogo dangos privalumas – kad ją įrengiant stogas neturės nė vienos skylės.
Gyvenimo komfortas. Jis priklauso, ar teisingus sprendimus jūs priimate. Tinkamai sukomplektavus stogo dangą, ji nekels jums rūpesčių, jos nereikia remontuoti, jos dažai ar padengimas nenusilups ar nenubluks, ji pernelyg neįkais, kartu kaitindama ir pastogę. Besirenkant stogo dangą patartina atlikti savotišką nedidelį rinkos tyrimą – pasiteirauti architektų, montuotojų, pardavėjų ar gamintojų nuomonės, apsilankyti statybinių medžiagų parduotuvėse, parodose, išklausyti visas puses. Jei yra galimybė, geriausia nuvykti prie objekto, kuriame jau įgyvendintas toks pats ar panašus sprendimas ir pamatyti savo akimis, o dar geriau pakalbinti tokių namų šeimininkus, kurie galės pasidalinti savo paieškų ir sprendimų patirtimi. Abejojantiems geriausia nuvykti pas gamintojų atstovus ir išdėstyti savo poreikius. Mes savo ruožtu pasiūlysime išbaigtus sprendimus su visais reikiamai priedais, daugelis kurių yra unikalūs, neturintys analogų rinkoje. Pavyzdžiui, kad ir kamino sandarinimo juosta Monier Wakaflex, kuri montavimo metu sujungus tampa vientisa itin patvaria danga.

Ar požiūris į stogų pasirinkimą keičiasi?
Pagal sparčiai augančią Monier čerpių produkcijos paklausą galime spręsti, kad padėtis rinkoje bei kriterijai keliami stogams keičiasi. Čerpės tampa viena populiariausių dangų, tai aiškiai matyti ir statybų parodose, kur dominuoja čerpių stogų pasiūla.
Beje, mažėja ir manančių, kad čerpių stogas yra sunkus. Statantys naują namą žino, kokias apkrovas konstruktoriai skaičiuoja stogui, kur net 60% visos skaičiuojamos apkrovos, tai yra nuo 160 kg/m² sudaro sniego apkrova. Tačiau kalbant apie renovaciją vis dar dažnai tenka išgirsti, kad žmonės baiminasi pasirinkti čerpes tik dėl to, kad neva tokia stogo danga yra per sunki. Tai niekuo nepagrįstas mitas. Reiktų pabrėžti kad stogai griūna ne nuo stogo dangos svorio, o nuo sniego. Čerpių stogo dangos įtaka pamatams yra tik apie 2 proc.
Svarbu atkreipti dėmesį į ilgaamžiškumą, tai iš esmės sprendimas visam laikui. Mūsų siūlomi čerpių dangos stogai liks ne tik užsakovo vaikams, bet ir anūkams, kurie tikėtina, kad keis ją ne dėl to, kad jis nebetinkamas eksploatuoti, bet viliojami pasikeitusių estetinių madų, kaip kad šiandien madinga daryti Skandinavijoje.
Reikia pasakyti, kad šiandien jaučiamas žmonių dėmesys ir noras įsigyti ilgaamžiškas medžiagas, šiuo atžvilgiu užsakovai tampa itin atsakingi. Mes pritariam tokiam požiūriui, manome, kad užsakovas turi teisę žinoti iš ko pagaminti visi stogo konstrukcijos komponentai, kaip juos reikia montuoti ir kaip jie veikia, kitaip sakant, žinoti ko galima tikėtis. Todėl kiekvienam užsakovui besikreipiančiam į mus visuomet pagelbėsime, suteiksime nemokamas konsultacijas, užtenka atsiųsti savo namo projektą arba brėžinius. Renovacijos atveju mūsų specialistai gali atvykti į objektą, atlikti reikiamus skaičiavimus, patarti. Galime pasiūlyti optimaliausius spendimus tiek naujos statybos tiek renovacijos objektams.

Ką Monier siūlo Lietuvos rinkai 2013 metais?

Besirenkantiems keraminius produktus rekomenduotina pasirinkti žinomų prekinių ženklų, patikimų gamintojų stogo dangas. Nes tik tokiu atveju bus pateisinti užsakovų lūkesčiai, o produkcija atitiks deklaruojamą kokybę, matmenis ir ilgaamžiškumo kriterijus. Tiems kam reikia ekonomiško sprendimo - puiki alternatyva yra betoninės čerpės. Nepriklausomai nuo pasirinkto vieno iš šių variantų, gyvenimo komfortas bus geras. Galime pasiūlyti itin platų stogų dangų bei jų montavimo komponentų spektrą, tiek keraminių tiek betoninių, skirtų tiek renovacijos tiek naujos statybos darbams.
Mūsų siūlomas keramines čerpes dažniausiai renkasi užsakovai norintys išskirtinių formų ar spalvų. Palyginti neseniai pristatėme itin patrauklų sprendimą – keramines čerpes „Nova“ kuriose dera šiuolaikinės technologijos ir tradicinis estetikos suvokimas. Jos pasižymi ypatingu atsparumu ir gerokai palengvina stogo dengimo darbus. S – formos profilio linijos mena tradiciją – jos tokios pat kaip ir pirmosios rankų darbo čerpės, tačiau jose suformuoti užkaitai lemiantys efektyvesnį sandarumą bei atsparumą nepalankiausioms gamtinėms sąlygoms. Visa tai patikrinta bandymais, Monier - vienintelis stogo dangų gamintojas turintis savo techninius centrus su testavimui įrengtais vadinamaisiais vėjo tuneliais.
Vienas iš naujos Monier technologijos pavyzdžių - betoninė čerpė Monier Zanda Protector. Išoriškai ji visiškai neatsilieka nuo keraminių produktų. Dėl unikalaus blizgaus apsauginio polimerinio sluoksnio tokių čerpių paviršiaus stogas ir po daugelio metų atrodys kaip naujas. Tokia stogo danga ilgainiui ne tik nebluks, bet nuo jos greičiau nuteka ir vanduo, mažėja galimybė susidaryti samanoms. Tai puiki alternatyva glazūruotoms čerpėms, kai kaina dėl paprastesnio žaliavos paruošimo, žemesnė nei pastarųjų.
Šiais metais Lietuvos rinkai siūlome Monier naujieną – tai unikalios betoninės čerpės Monier Zanda Polar. Šios Skandinavijos rinkai kurtos čerpės pasižymi unikaliu matiniu paviršiumi, kuris išlaiko spalvą daugiau kaip 30 proc. ilgiau nei kitos betoninės čerpės įprastu paviršiumi. Jų natūralios spalvos ir matinis paviršius suderinami su labiausiai paplitusiomis fasadų spalvomis, tokiomis kaip tinkas, plytos ir mediena. Čerpės Monier Zanda Polar mažiau sugeria infraraudonų spindulių nei kitos tos pačios spalvos čerpės, todėl čerpės paviršius įkaista net 7 laipsniais mažiau, dėl ko neįkaista palėpės patalpos ir karštuoju metų laiku sukuriamas geresnis vidaus patalpų mikroklimatas. Šios stogo dangos susilaukė susidomėjimo ir mūsų šalies užsakovų tarpe, tai rodo, kad skandinaviška estetikos suvokimas, natūralios, matinės spalvos lietuvaičiui taip pat nesvetimos.

Informaciją parengė UAB Monier, 2013 m.