Visos prekės ▼
Prekių krepšelis
Krepšelis tuščias.

Išsirinkę prekę, spauskite mygtuką
"Į krepšelį"
Pirkite išsimokėtinai
Jūsų pasirinktų prekių pirkimas išsimokėtinai:
Klientų atsiliepimai
Viskas kaip ir OK. Pirkome nelabai daug. Išsamios kainų analizės nedariau, bet pažiūrėjęs keliose kitose vietose, nusprendžiau, kad čia kainos "labiausiai draugiškos pirkėjui". B...
2023.08.12 | Vladas 5
Dėkinga už gautą informaciją užsakant prekę, konkretumą ir bendravimą - Mariui ir visiems kitiems. Geros kloties Jums!!!
2023.08.09 | Stasė. Švenčionys 5
Greitai ir patogiai.Sėkmės kolektyvui.
2023.08.08 | Vidas 5
Puikus aptarnavimas!
2023.07.21 | Antanas 5
Viskas puikiai, užsakymas įvykdytas greitai ir gerai.
2023.07.21 | Algirdas, Vilnius 5
Jūsų pinigų saugumas

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje LYDERIAI 2018-2020

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje 2011-2020

ABALT BALTIC BUSINES MASTERS 2020 sertifikatas

Jūsų sumokėtų pinigų saugumas. Daugiau >>

Schiedel Sirius

Schiedel Sirius

Schiedel Sirius krosnelės. Informacija pildoma.

Jei nerandate Jums reikiamų Schiedel produktų susisiekite su mumis.

Specialistas pataria

Schiedel Sirius krosnelės – namą paverčia NAMAIS!

Shiedel Sirius krosnelės turi pažangią švaraus degimo technologiją, sukuriančią aplinkai nekenksmingą šildymo alternatyvą. Schiedel Sirius krosnelės turi uždarą oro padavimo sistemą.

Krosnelės ir kamino komplektas

Funkcionaliame krosnelės komplekte visada privalo būti įrengtas priešgaisrinės saugos reikalavimus atitinkantis ir su šildymo prietaisu suderintas dūmtraukis. Todėl iš „Schiedel“ užsakėme griežtus šiuolaikinės statybos reikalavimus atitinkantį komplektą. Kontroliuojamas oro padavimas tiesiai į ugniakurą gerina krosnelės veikimą ir palengvina jo naudojimą. Neatsiejama krosnelės ir kamino sąveika – novatoriškas plėtros rezultatas.

„Heat&Glo“ krosnelės su stilingu lygiu plieniniu dūmtraukiu „Schiedel Permeter Smooth Air“ puikiai veikia bet kokiomis sąlygomis. Degimo procesui reikalingas oras plieniniais kaminais „Schiedel Permeter Smooth Air“ perduodamas iš lauko tiesiai į ugniakurą.

Šį variantą paprasta įrengti ir naujuose, ir senuose pastatuose. Šiai sistemai nereikia atskiro vėdinimo. Pagalvota ir apie išvaizdą: tarp kamino ir krosnelės nekyšo jokie oro kanalai, nes degimo procesui reikalingas oras ateina tiesiai iš viršaus. Dėl reguliuojamos 3-8 kW šildymo galios CURVE ir RADIUS krosnelės tinka ir naujiems statiniams, kurių šildymo poreikis mažesnis.

Su plieninių kaminų „Schiedel Permeter Smooth Air“ savybėmis suderinta šiuolaikinė krosnelių degimo technologija palaiko gerą visaus oro kokybę ir daugeliui metų garantuoja malonų naudojimą bei jaukią atmosferą.

Tiek krosnelės, tiek plieniniai „Schiedel“ kaminai turi CE ženklinimą, kuris rodo, kad visas komplektas atitinka net ir griežčiausius ES priešgaisrinės saugos, aplinkos ir energijos pramonės reikalavimus.

Šioje kategorijoje nėra prekių.