Visos prekės ▼
Prekių krepšelis
Krepšelis tuščias.

Išsirinkę prekę, spauskite mygtuką
"Į krepšelį"
Pirkite išsimokėtinai
Jūsų pasirinktų prekių pirkimas išsimokėtinai:
Klientų atsiliepimai
Viskas kaip ir OK. Pirkome nelabai daug. Išsamios kainų analizės nedariau, bet pažiūrėjęs keliose kitose vietose, nusprendžiau, kad čia kainos "labiausiai draugiškos pirkėjui". B...
2023.08.12 | Vladas 5
Dėkinga už gautą informaciją užsakant prekę, konkretumą ir bendravimą - Mariui ir visiems kitiems. Geros kloties Jums!!!
2023.08.09 | Stasė. Švenčionys 5
Greitai ir patogiai.Sėkmės kolektyvui.
2023.08.08 | Vidas 5
Puikus aptarnavimas!
2023.07.21 | Antanas 5
Viskas puikiai, užsakymas įvykdytas greitai ir gerai.
2023.07.21 | Algirdas, Vilnius 5
Jūsų pinigų saugumas

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje LYDERIAI 2018-2020

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje 2011-2020

ABALT BALTIC BUSINES MASTERS 2020 sertifikatas

Jūsų sumokėtų pinigų saugumas. Daugiau >>

Cedral GOTIKA

Cedral GOTIKA
Pasirinkite šiferio Eternit GOTIKA spalvą:
Specialistas pataria

Penkiabangis šiferis Eternit Gotika

Šiferis Eternit Gotika (Banguoti lakštai Eternit Gotika) - tai mažiausio ilgio banguoti lakštai. Dėl savo nedidelių matmenų ir aukštų bangų ant stogo jie sukuria gražų reljefą. Šie lakštai yra 5 bangų profilio, turi gamykloje nukirstus kampus ir išgręžtas skyles. Tai pagreitina stogo dengimą ir užtikrina kad nebūtų padaryta montavimo klaidų. Šiferis Gotika yra komplektuojami su firminėmis stogo detalėmis, kurios sukuria pilnai išbaigto stogo vaizdą.

Eternit Baltic gamina penkiabangius lakštus pagal Vakarų Europoje populiarų P75 profilį. Penkiabangiai lakštai turi 51 mm aukščio ir 177 mm pločio bangas. Pats lakštas turi 5 bangas ir jo plotis yra 920 mm.
Šiferis Gotika ypač tinka aukštiems ir statiems stogams. Gotiką pasirenka statantys namus, kurių stogo nuolydis daugiau kaip 30 laipsnių. Kadangi Gotikos lakštas trumpas, o lakšto banga didelė, tai suformuojama senovinės „S formos“ čerpę primenanti stogo struktūra. Šie lakštai derinyje su S formos vėjalentėmis, kraigo ir briaunų gaubtais įkūnija sudėtingiausias ir išraiškingiausias kūrybines vizijas, o dangos struktūra ir visas stogas atrodo labai patraukliai.

Savybės:
* Gamykloje pragręžtos skylės;
* Gamykloje nupjauti kampai;
* Šiferis Gotika turi originalias komplektuojančias stogo detales.

Privalumai:
* Dėl nupjautų kampų ir pragręžtų skylių lakštų montavimas yra greitas ir nesudėtingas;
* Mažesni lakštai ir aukštos plačios bangos sukuria dailų stogo vaizdą;
* Su originaliomis pluoštinio cemento stogo detalėmis stogą sukomplektuoti bus paprasta ir jo dizainas atrodys išbaigtas;
* Aukštos bangos daro šiuos lakštus tvirtais ir atspariais. Pagal standartus šiferio Gotika penkiabangiai (51 mm aukščio bangos) lakštai atlaiko nemažesnę nei 3500 N/m ardančiają apkrovą. Tai daugiau nei pusantro karto didesnės galimybės nei aštuonbangių lakštų (40 mm ir mažesnių aukščių bangų).

Pilnas stogo sprendimas

Stogas nėra vien stogo danga uždėta ant medinės konstrukcijos, kad namas būtų apsaugotas nuo lietaus patekimo į namo vidų. Stogas taip pat svarbus pastato šilumos izoliacijai, drėgmės šalinimui iš konstrukcijų, sniego apkrovų atlaikymui, estetikai ir t.t. Taigi, norint saugaus ir ilgaamžio pastato yra svarbu tinkamai įrengti visą stogą.
Eternit Baltic siūlo stogo sprendimus, kurie palengvins namo savininkui gyvenimą, nes nereikės stogo nuolatos prižiūrėti. Originalūs Eternit priedai užtikrina stogo patikimumą ir ilgaamžiškumą

Šiferiui Gotika tinkami originalūs Eternit priedai

Kraigams: * Dvišlaičio stogo kraigas; * Vienšlaičio stogo kraigas;

Vėjalentėms: * S formos vėjalentė (kairės ir dešinės pusės); * Dvišlaiščio stogo vėjalentės gaubtas; * Vienšlaičio stogo vėjalentės gaubtas;

Briaunoms: * Briaunos gaubtas; * Briaunos užbaigimo gaubtas;

Kiti sprendimai: * Sujungimo su siena detalė; * Vėjalentės sujungimo su siena detalė.

Stogo plėvelės:
* Difuzinė plėvelė Eternit 120. Eternit difuzinė plėvelė pasižymi itin geru garų laidumu. Standartinis Sd rodiklis taikomas difuzinėms plėvelėms yra 0,02. Jis numato, kad vanduo per plėvelę garuoja taip pat, kaip per 20 cm oro tarpą. Tuo tarpu Eternit difuzinės plėvelės Sd rodiklis yra dvigubai geresnis – 0,01. Ir tai padaroma išlaikant gerą plėvelės gramatūrą, užtikrinančią atsparumą tempimams. Difuzinė plėvelė skirta apšiltintiems stogams. Ji užtikrina drėgmės išgaravimą iš stogo konstrukcijos ir vandens nepatekimą atgal. Tai yra labai aktualu norint išlaikyti sausą stogą. Taip išvengiama stogo konstrukcijos puvimo, pelėsių kaupimosi ir šilumos izoliacijos medžiagos efektyvumo sumažėjimo.
* Antikondensacinė plėvelė Eternit 110. Eternit antikondensacinė plėvelė išsiskiria iš kitų antikondensacinių plėvelių geru Sd rodikliu atitinkančiu 2, kai dauguma kitų antikondensacinių plėvelių turi 20 ir net didesnį Sd rodiklį. Taigi, Eternit antikondesacinė plėvelė dešimtimis kartų geriau praleidžia garus. Eternit 110 plėvelei priskiriama D degumo klasė, kuomet daugumai kitų skiriama vos F klasė.

Vėdinimo kaminėliai:
* Jei naudojate GOTIKA ar BANGA lapus su originaliomis stogo užbaigimo detalėmis, būtinai stogo vėdinimui ir drėgmės ištraukimo užtikrinimui, rekomenduojame kas 20 kvadratinių metrų stogo dangos, naudoti po stogo vėdinimo kaminėlį. Jie užtikriną oro srautą stogo konstrukcijoje. Kartu su kaminėliu gausite tvirtinimo elementus ir sandarinimo juostą, dėl to jau nebereikės rūpintis papildomų priedų pirkimu.