Visos prekės ▼
Prekių krepšelis
Krepšelis tuščias.

Išsirinkę prekę, spauskite mygtuką
"Į krepšelį"
Pirkite išsimokėtinai
Jūsų pasirinktų prekių pirkimas išsimokėtinai:
Klientų atsiliepimai
Viskas kaip ir OK. Pirkome nelabai daug. Išsamios kainų analizės nedariau, bet pažiūrėjęs keliose kitose vietose, nusprendžiau, kad čia kainos "labiausiai draugiškos pirkėjui". B...
2023.08.12 | Vladas 5
Dėkinga už gautą informaciją užsakant prekę, konkretumą ir bendravimą - Mariui ir visiems kitiems. Geros kloties Jums!!!
2023.08.09 | Stasė. Švenčionys 5
Greitai ir patogiai.Sėkmės kolektyvui.
2023.08.08 | Vidas 5
Puikus aptarnavimas!
2023.07.21 | Antanas 5
Viskas puikiai, užsakymas įvykdytas greitai ir gerai.
2023.07.21 | Algirdas, Vilnius 5
Jūsų pinigų saugumas

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje LYDERIAI 2018-2020

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje 2011-2020

ABALT BALTIC BUSINES MASTERS 2020 sertifikatas

Jūsų sumokėtų pinigų saugumas. Daugiau >>

Gamrat

Gamrat
Pasirinkite lietaus nuvedimo sistemos dydį:
Specialistas pataria

Gamrat lietaus nuvedimo sistemos. Kaip pasirinkti pagal stogo plotą

Plastikinė - Gamrat 75/63 - latakų diametras 75 mm, lietvamzdžio 63 mm,
Plastikinė - Gamrat 100/63 - latakų diametras 100 mm, lietvamzdžio 63 mm,
Plastikinė - Gamrat 100/90 - latakų diametras 100 mm, lietvamzdžio 90 mm,
Plastikinė - Gamrat 125/90 - latakų diametras 125 mm, lietvamzdžio 90 mm,

Lietaus nuvedimo sistema

Maksimalus stogo paviršiaus plotas, nuo kurio galima vandenį nuleisti vienu lietvamzdžiu stovinčiu latako gale, yra:

Plastikinė lietaus nuvedimo sistema Gamrat 75/63 - max 48 m²,
Plastikinė lietaus nuvedimo sistema Gamrat 100/63 - max 55 m²,
Plastikinė lietaus nuvedimo sistema Gamrat 100/90 - max 74 m²,
Plastikinė lietaus nuvedimo sistema Gamrat 125/90 - max 100 m².

Lietaus nuvedimo sistema

Maksimalus stogo paviršiaus plotas, nuo kurio galima vandenį nuleisti vienu lietvamzdžiu stovinčiu latako centre (kaip "T" raidė), yra:

Plastikinė lietaus nuvedimo sistema Gamrat 75/63 - max 95 m²,
Plastikinė lietaus nuvedimo sistema Gamrat 100/63 - max 110 m²,
Plastikinė lietaus nuvedimo sistema Gamrat 100/90 - max 148 m²,
Plastikinė lietaus nuvedimo sistema Gamrat 125/90 - max 205 m².

Kodėl verta rinktis Gamrat?

Gamrat lietaus nuvedimo sistema jau gaminama daugiau kaip 20 metų. Pastabos, pateiktos dėl veikiančių sistemų, leido sukurti naujovišką gaminį pašalinant jau esamų sistemų netikslumus. Inžinerinės žinios, šiuolaikiškos technologijos ir aukščiausios kokybės komponentai, paremti daugelio metų patirtimi, įgyta perdirbant plastmases, lėmė, kad buvo sukurtas puikus gaminys ir patikima Gamrat markė, pateikiant šiame segmente aukščiausią kokybę.
Iš PVC pagamintiems elementams būdinga nedidelė masė, visiškas atsparumas atmosferoms veiksniams, spalvos patvarumas patvirtintas laboratoriniais tyrimais ir testais, atliktais pagal normas PN-EN 607:2005, PN-EN 1462:2005, PN-EN 12200-1:2002 reikalavimus.
Subtili Gamrat klasikinių formų elegancija, montavimo lengvumas ir keturių spalvų gama su trimis dydžiais, leis patenkinti Jūsų poreikius. Gamrat siūlo kompleksiškas sistemas, kurias sudaro puspvaliai 75, 100, 125 mm pjūvio latakai, fasoninių detalių rinkinys ir trijų skersmenų 63, 90, 110 mm nutekamieji vamzdžiai.

Lietvamzdžių išdėstymas

Vandens šalinimo našumas priklauso nuo lietvamzdžių išdėstymo vietų bei skaičiaus, nes vanduo pašalinamas tuo greičiau, kuo trumpesnis atstumas yra tarp lietvamzdžių.
Lietaus nuvedimo sistemų gamintojai pateikia duomenis, kuriuose nurodytas maksimalus stogo plotas, nuo kurio galima nuleisti vandenį vienu lietvamzdžiu. Iš jų, pagal apskaičiuotą efektyvų stogo plotą matyti, kokio skersmens latakai bei nuolajų vieta yra tinkami konkrečiu atveju. Jeigu plotas, nuo kurio bus surenkamas vanduo, yra didesnis, nei norimos sistemos našumas, reikia pridėti papildomą lietvamzdžio stovą su nuolaja.
Latakų nuolydis turi būti 3 mm vienam bėginiam metrui latako ilgio. Jei atstumas tarp lietvamzdžių bus 12 m (pagal STR maks. 13 m), tai šis nuolydis bus ryškiai matomas ir gadins fasado vaizdą. Todėl rekomenduojama, kad lietvamzdžiai būtų montuojami ne rečiau kaip 12 m, o nuolydis tarp jų būtų padarytas nuo vidurio, po 6 m į kiekvieno lietvamzdžio pusę.
Ne mažiau svarbu ir teisingai įrengti lietaus vandens surinkimą drenažiniais kanalais ir jų nuvedimą į kanalizaciją. Tai padeda išvengti vandens patekimo per gruntinius vandenis į namo rūsio patalpą.

Pagrindinės montavimo taisyklės

Taisyklingas PVC Gamrat lietvamzdžių sistemos sumontavimas garantuoja tinkamą ir patikimą jos veikimą. PVC Gamrat latakų sistemos montavimas ir veikimas skiriasi nuo tradicinių latakų sistemų tuo, kad čia atsižvelgiama į sistemos elementų terminio pailgėjimo reiškinį. Tai įgyvendinama per atitinkamą fasoninių detalių konstrukciją, užtikrinančią latakų ir nutekamųjų vamzdžių ilgio pokyčių, kuriuos sukelia temperatūros svyravimai, kompensavimą. Latakuose ilgio kompensavimas pasiekiamas dėl pasislenkančio latakų sujungimo su fasoninėmis detalėmis, turinčiomis sandariklius, o nutekamuosiuose vamzdžiuose dėl montažinio tarpo, esančio vamzdžio ir vamzdinės fasoninės detalės sujungime. Be to, laikomieji elementai, tokie kaip latakų laikikliai ir vamzdžių apkabos, ne tik laiko latakus ir vamzdžius, bet ir suteikia galimybę jiems pasislinkti. Latakai po stogo nuosvyra turi būti sumontuoti taip, kad jie nepatirtų nuo stogo nuslystančio sniego apkrovos.

Jungimo būdas

Gamrat latakai jungiami su fasoninėmis detalėmis taip, kad užsikirstų, o sujungimai užsandarinami guminiais profiliais, įstatomais į latako fasoninės detalės griovelį. Toks sujungimo būdas yra paprastas montuojant ir garantuoja visišką sandarumą. Gamrat lietvamzdžių sujungimai su vamzdinėmis fasoninėmis detalėmis įrengiami kaip įmovinių tarpinių vamzdžių sujungimai be sandariklių. Aprašyti jungimo būdai suteikia galimybę kompensuoti terminius latakų sistemos elementų ilgio pokyčius.