Visos prekės ▼
Prekių krepšelis
Krepšelis tuščias.

Išsirinkę prekę, spauskite mygtuką
"Į krepšelį"
Pirkite išsimokėtinai
Jūsų pasirinktų prekių pirkimas išsimokėtinai:
Klientų atsiliepimai
Viskas kaip ir OK. Pirkome nelabai daug. Išsamios kainų analizės nedariau, bet pažiūrėjęs keliose kitose vietose, nusprendžiau, kad čia kainos "labiausiai draugiškos pirkėjui". B...
2023.08.12 | Vladas 5
Dėkinga už gautą informaciją užsakant prekę, konkretumą ir bendravimą - Mariui ir visiems kitiems. Geros kloties Jums!!!
2023.08.09 | Stasė. Švenčionys 5
Greitai ir patogiai.Sėkmės kolektyvui.
2023.08.08 | Vidas 5
Puikus aptarnavimas!
2023.07.21 | Antanas 5
Viskas puikiai, užsakymas įvykdytas greitai ir gerai.
2023.07.21 | Algirdas, Vilnius 5
Jūsų pinigų saugumas

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje LYDERIAI 2018-2020

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje 2011-2020

ABALT BALTIC BUSINES MASTERS 2020 sertifikatas

Jūsų sumokėtų pinigų saugumas. Daugiau >>

Užuolaidėlės stoglangiams

Užuolaidėlės stoglangiams
Pasirinkite stogo langų gamintoją:
Specialistas pataria

Užuolaidėlės stogo langams

Užuolaidėlės stoglangiams puošia interjerą ir kuria sveiką kupiną aistros ir įkvėpimo aplinką. Platus mūsų apsaugos nuo saulės gaminių asortimentas suteikia galimybę rasti patraukliausią apsaugos nuo saulės sprendimą ir tada, kai norite visiškai užtamsinti miegamąjį ar sukurti patogų apšvietimą virtuvėje, ar apsaugoti svetainę nuo karštų saulės spindulių.

Užtamsinimas

Tamsinančios užuolaidėlės stoglangiams užtikrina geriausią užtamsinimą tiek dieną, tiek naktį. Jos puikiai tinka vaikų kambariui ar tada, kai norite pailsėti popietę ar šviesią vasaros naktį. Pasirinkę tamsinančias užuolaidėles, taip pat galite įrengti papildomas markizes iš išorės, kad viduje būtų vėsiau. Pasirinkę Velux išorines žaliuzes, galėsite visiškai užtamsinti kambarį ir būsite apsaugoti nuo karščio ir išorinių garsų.
Užuolaidėlės stoglangiams gali būti valdomos keliais būdais. Pasirinkite Velux tamsinančias užuolaidėles su rankiniu arba nuotoliniu valdymu. Kiekvienas valdymo būdas suteikia skirtingų privalumų, taigi galite pasirinkti tai, kas geriausiai patenkina Jūsų poreikius. Nuotolinis valdymas būna dviejų rūšių: saulės energijos ir elektrinis. Pasirinkę elektrinį valdymą, galėsite reguliuoti užuolaidėles iš bet kurios kambario vietos. Velux stogo langams su rankiniu valdymu saulės energija valdomos tamsinimo užuolaidėlės yra geriausias nuotolinio valdymo variantas, nes šiuo atveju nereikia laidų – visa reikiama energija gaunama iš saulės. Jeigu Jūs turite kelis Velux stogo langus arba Velux stogo langą su elektriniu valdymu, rekomenduojame tamsinančias užuolaidėles su elektriniu valdymu su protingąja io-homecontrol® funkcija.
Dizainas. Iš siūlomų 48 skirtingų spalvų tamsinančių užuolaidėlių galite pasirinkti Jums labiausiai tinkančias. Užuolaidėlės stoglangiams gaminamos iš 100% poliesterio su sintetine danga ir aliuminio pagrindu, audeklas yra patvarus ir atsparus purvui. Lengva valyti drėgnu skudurėliu.

Šviesos reguliavimas ir dekoravimas

Velux siūlo Jums daugybę variantų – galite reguliuoti temperatūrą, užtamsinti kambarį arba sušvelninti šviesą kambaryje. Ritininės užuolaidėlės puikiai tinka šviesai sušvelninti neužtamsinant kambario. Ritininės užuolaidėlės sulaiko ryškią saulės šviesą, užtikrina komfortą ir apsaugo meno kūrinius, apdailą ir papuošimus nuo išblukimo. Mūsų ritininėms užuolaidėlėms sumontuoti prireikia vos kelių minučių. Galite pasirinkti iš plačios spalvų ir raštų gamos. Iš siūlomų 37 skirtingų spalvų ritininių užuolaidėlių galite pasirinkti labiausiai tinkančias Jums. Užuolaidėlės gaminamos iš 100% permatomo poliesterio su danga, jas lengva valyti drėgnu skudurėliu.
Klostuotos užuolaidėlės stoglangiams - minkštos ir lygios klostuotos užuolaidėlės sukuria ypatingą atmosferą Jūsų kambaryje. Galite leisti patekti reikiamam šviesos kiekiui, nes dėl naujos slankiojimo sistemos galite lengvai patraukti užuolaidėlę į bet kurią lango vietą. Be to, galite pasirinkti vieną iš 37 spalvų, labiausiai tinkančią prie Jūsų interjero. Stilingas užuolaidėlių dizainas papildytas plonesniais aliuminio rėmeliais. Jei norite apsisaugoti nuo karščio, taip pat turite įsirengti markizes arba išorines žaliuzes. Užuolaidėlės stoglangiams gaminamos iš 100% permatomo poliesterio su danga, jas lengva valyti drėgnu skudurėliu.
Velux pakeliamos vidinės žaliuzės tinka geriausiai norint kontroliuoti šviesos kiekį ir kryptį. Jos yra klasikinio stiliaus ir paprastumo derinys. Šios žaliuzės praleidžia norimą šviesos kiekį ir užtikrina Jūsų privatumą. Jas paprasta montuoti prie bet kokio Velux lango, o aukšti kokybės standartai visada užtikrina puikų funkcionavimą. Pamirškite apie netvarkingai kabančias virveles. Pasirinkite iš plačios siūlomų spalvų gamos. Jei norite apsisaugoti nuo vasaros karščio, Jums taip pat reikia įsirengti išorines markizes, o dar geriau – išorines žaliuzes. Vidinės žaliuzės gaminamos devynių skirtingų spalvų. Plokštelės gaminamos iš aliuminio ir lakuojamos iš abiejų pusių.

Saulės šviesa be karščio

Išorinės markizės užtikrina efektyvią apsaugą nuo karščio, kadangi saulės spinduliai stabdomi jiems dar nepasiekus stiklo. Išorinės markizės sulaiko karštį, todėl Jūsų kambaryje vėsu ir gaivu. Geriausia tai, kad markizės neužstoja vaizdo, taigi galite grožėtis vaizdu pro langą. Markizės tinka visiems Velux langams ir lengvai montuojamos iš kambario vidaus. Nepamirškite, kad norėdami reguliuoti, sušvelninti įeinančią šviesą arba visiškai užtamsinti kambarį taip pat galite pridėti vidinę užuolaidėlę. Markizės gaminamos iš patvarios ir purvui atsparios medžiagos. Jas lengva valyti drėgnu skudurėliu. Siūlome trijų spalvų skirtingo permatomumo markizes. Išorinės markizės būna su rankiniu ir nuotoliniu valdymu, todėl galite pasirinkti Jums labiausiai tinkantį variantą. Nuotolinis valdymas yra dviejų rūšių: saulės energijos ir elektrinis. Pasirinkę elektrinį valdymą, galėsite reguliuoti užuolaidėles iš bet kurios kambario vietos. Stogo langams su rankiniu valdymu saulės energija valdomos markizės yra geriausias nuotolinio valdymo variantas, nes šiuo atveju nereikia laidų – visa reikiama energija gaunama iš saulės. Jeigu Jūs turite kelis Velux stogo langus arba Velux stogo langą su elektriniu valdymu, rekomenduojame markizes su elektriniu valdymu ir protingąja io-homecontrol® funkcija.
Visiškas komfortas
Jums reikia apsaugos nuo karščio ir visiško užtamsinimo? Tuomet geriausias pasirinkimas - išorinės žaliuzės. Jos taip pat sumažina krušos bei lietaus garsus ir izoliuoja žiemos metu. Solidi aliuminio konstrukcija vizualiai integruojama su stogu. Įrengę išorines žaliuzes, galite valdyti savo Velux stoglangį kaip ir anksčiau. Nuleidę išorines žaliuzes vis tiek galėsite šiek tiek atidaryti langą. Velux išorinės žaliuzės laimėjo Red Dot Design apdovanojimą dėl savo apvalios formos ir jungimo su stogu. Žaliuzės montuojamos ant karkaso, nesimato jokių šoninių kabiklių. Tai reiškia, kad kai jų nenaudojate ir kai atidarote langą, galite grožėtis visu atsiveriančiu vaizdu. Išorinės žaliuzės gaminamos iš nusidėvėjimui atsparaus aliuminio, užtikrinančio ilgus tarnavimo metus ir minimalią priežiūrą. Šios išorinės žaliuzės gaminamos tamsiai pilkos ir šviesiai pilkos spalvos.

Apsauga nuo uodų, vabzdžių

Dabar galite mėgautis maistu su šeima ar miegoti prie atviro lango. Sprendimas – tinklelis nuo vabzdžių. Tinklelis sumontuojamas ant sienos vidaus apdailos, todėl galėsite reguliuoti langą kaip ir anksčiau. Kai tinklelio nereikia, jį galima tiesiog susukti. Šoniniai bėgeliai ir guminė apsauginė medžiaga užtikrina tinklelio sandarumą iš visų pusių. Tinkleliai puikiai tinka prie visų Velux stogo langų ir gali būti derinami prie visų užuolaidėlių. Velux tinkleliai nuo vabzdžių valdomi tik rankiniu būdu. Prašome atkreipti dėmesį į tai, jog, jeigu Jūsų stogo langai yra įrengti vienas šalia kito, galbūt tinklelio nuo vabzdžių įrengti negalėsite. Velux tinkleliai nuo vabzdžių gaminami iš pilko PVC padengto stiklo pluošto su matiniais aliuminio rėmeliais. Tinklelis yra atsparus nusidėvėjimui, jį lengva valyti drėgnu skudurėliu.

Didesnis komfortas ir geriausias pasirinkimas

Yra daugybė priežasčių, kodėl verta pasirinkti užuolaidėles stoglangiams. Štai tik keletas jų: Jums garantuojamas idealus derinys su Velux stogo langu – ir nesvarbu, kada jis buvo įstatytas, nes būtent mes kuriame, išbandome ir gaminame visas užuolaidėles ir žaliuzes. O su mūsų unikalia Velux Pick&Click!® paprasto montavimo sistema užuolaidėlėms įrengti prireikia vos kelių minučių.
Visa tai reiškia, kad užuolaidėlės stoglangiams ir žaliuzės yra puikus sprendimas Jūsų Velux stogo langams.