Visos prekės ▼
Prekių krepšelis
Krepšelis tuščias.

Išsirinkę prekę, spauskite mygtuką
"Į krepšelį"
Pirkite išsimokėtinai
Jūsų pasirinktų prekių pirkimas išsimokėtinai:
Klientų atsiliepimai
Viskas kaip ir OK. Pirkome nelabai daug. Išsamios kainų analizės nedariau, bet pažiūrėjęs keliose kitose vietose, nusprendžiau, kad čia kainos "labiausiai draugiškos pirkėjui". B...
2023.08.12 | Vladas 5
Dėkinga už gautą informaciją užsakant prekę, konkretumą ir bendravimą - Mariui ir visiems kitiems. Geros kloties Jums!!!
2023.08.09 | Stasė. Švenčionys 5
Greitai ir patogiai.Sėkmės kolektyvui.
2023.08.08 | Vidas 5
Puikus aptarnavimas!
2023.07.21 | Antanas 5
Viskas puikiai, užsakymas įvykdytas greitai ir gerai.
2023.07.21 | Algirdas, Vilnius 5
Jūsų pinigų saugumas

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje LYDERIAI 2018-2020

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje 2011-2020

ABALT BALTIC BUSINES MASTERS 2020 sertifikatas

Jūsų sumokėtų pinigų saugumas. Daugiau >>

Palėpės laiptai

Palėpės laiptai
Pasirinkite palėpės laiptų gamintoją:
Specialistas pataria

Laiptai į palėpę

Palėpės laiptai leidžia lengvai, patogiai ir saugiai naudotis palėpės patalpomis. Pakeičia brangius ir daug vietos užimančius stacionarius laiptus. Atitinka visus techninius bei saugumo reikalavimus. Palėpės laiptai nereikalauja didelės lankstymo erdvės sulankstant ar išlankstant laiptus. Palėpės laiptai po sulankstymo „paslepiami“ lubose, kas leidžia taupyti kambario, kuriame jie sumontuoti, plotą. Laiptų montavimo sistema leidžia dviejų asmenų brigadai lengvai ir tiksliai įmontuoti laiptus. Taip pat yra paprastas laiptų pritaikymas patalpos aukščiui.

Palėpės laiptai. Ko reikėtų nepamiršti?

Vienas iš pirmųjų darbų įrengiant palėpę turėtų būti laiptų į palėpę sumontavimas. Užsakant palėpės laiptus reiktų žinoti:

• Galutinį, atlikus visus apdailos darbus, patalpų aukštį;
• Palėpės laiptų konstrukcijos ir funkcinės jos paskirties ypatumus: mediniai ar metaliniai, skirti šaltai ar šiltai palėpei, priešgaisriniai ir t.t.;
• Įvertinti palėpės laiptų išlankstymui reikalingą erdvę;
• Išsiaiškinti laiptų gaminto patikimumą ir suteikiamą garantiją (Fakro suteikia 3 metų garantiją);
• Planuoti laiptų pirkimą iš anksto, nes ne visi laiptų modeliai yra sandėliuojami, o pristatymas gali užtrukti 2-3 savaites.

Fakro palėpės laiptai - Mes, e-Stogdengiai.lt rekomenduojame

Firma Fakro gaminanti stogo langus, bei užimanti 2 vietą pasaulyje po Velux, taip pat gamina ir palėpės laiptus. Fakro turi itin platų palėpės laiptų modelių pasirinkimą, kuris leis net išrankiausiam klientui surasti sau tinkamą produktą. Visi sulankstomų laiptų modeliai turi gerus sandarumo ir termoizoliacijos parametrus ir atitinka europinį EN 14975:2007 standartą. Laiptai, sulanksčius, “paslepiami” lubose, o tai taupo kambario plotą. Yra funkcionalūs, ilgaamžiški, patogūs naudoti. Fakro suteikia 3 metų garantija.

Populiariausi iš jų tai palėpės laiptai Fakro LWS Smart. Standartiškai montuojamas 36 mm storio termoizoliacinis liukas. Tarpas tarp plokščių užpildytas putų polistirenu. Išorinė (matomoji) liuko pusė yra lygi ir ant jos nėra jokių montažinių elementų. Liukas pagamintas iš pušies medienos rėmo ir padengtas baltos arba smėlio spalvos HDF plokšte. Originalus atidarymo mechanizmas yra sukonstruotas tokiu būdu, kad jo elementai netrukdytų užlipti į pastogę. Atidarymo mechanizmas užblokuoja visiškai atidarytą liuką, tuo pačiu užtikrindamas laiptų stabilumą. Reguliuojant spyruokles galima tiksliai parinkti liuko atsidarymo momentą (jėgą). Kopėčias laikantys kampuočiai leidžia tiksliai jas įmontuoti ir reguliuoti jų padėtį. Norint padidinti sujungimų ilgaamžiškumą bei saugumą, kopėčių pakopų jungimai yra pleišto formos. Ant pakopų yra grioveliai, apsaugantys nuo paslydimo, tai padidina naudojimo patogumą ir saugumą.

Turint didesnį biudžetą galime pasirinkti laiptus Fakro LWK Komfort. Šie laiptai užtikrina didesnį naudojimo komfortą. Savo komplektacijoje turi baltai dažytą dangtį, turėklą ir antgalius. Dar vienas aukštesnio komforto produktas, tai laiptai Fakro LWL Lux. Jų sudėtyje yra antras turėklas, montuojamas ties antru segmentu ir mechanizmas padedantis sulankstyti ir išlankstyti kopėčias.

Specialios paskirties grupėje yra ypatingai šilumą taupantys laiptai į palėpę Fakro LTK ENERGY. Šie laiptai skirti klientui, kuris ieško produktus ir medžiagas su mažiausiu šilumos laidumo koeficientu U = 0,68 W/m²K.

Jeigu patalpoje trūksta lankstymo erdvės, kuri būna reikalinga sudedamų laiptų segmentams išlankstyti, galime pasiūlyti sustumiamus 2 segmentų laiptus Fakro LDK. Jų komplektacija yra panaši kaip ir LWK Komfort laiptų.

Ugniai atsparūs laiptai į palėpę, kilus gaisrui patalpoje, atliks ugnies užtvaros funkciją ir apsaugos nuo ugnies ir dūmų patekimo į patalpas. Siūlome rinktis iš trijų tipų ugniai atsparių laiptų: sudedamų segmentinių laiptų Fakro LWF (EI2=45 min), Fakro LMF (EI2=120 min) ir žirklinių laiptų Fakro LSF (EI2=60 min). Papildomas laiptų Fakro LSF privalumas, tai maži liuko matmenys ir greitas montažas.

Kai dažnai tenka naudotis palėpės patalpomis geriausiai rinktis metalinius laiptus Fakro LMS su atspariomis apkrovoms kopėčiomis (200 kg). Galimas šių laiptų variantas Fakro LMK Komfort su turėklu ir baltos spalvos dangčiu.

Metaliniai žirkliniai laiptai į palėpę Fakro LST ir Fakro LSZ - tai greitas montažas ir maži liuko matmenys. Dažniausiai šie palėpės laiptai montuojami patalpose, kur nėra galimybės sumontuoti segmentinių sulankstomų laiptų. Specialus žirklinis kopėčių sulankstimo mechanizmas suprojektuotas taip, kad kopėčios sulankstomos ir išlankstomos su lazdelės pagalba, todėl šie laiptai į palėpę ypač tinka montuoti aukštose patalpose.

Šiandienai galima drąsiai tvirtinti, kad Fakro - tai vienintelis rinkoje palėpės laiptų gamintojas, išsiskiriantis modelių gausa, gaminamų laiptų patvarumu bei kokybe, suteikiama garantija.

Fakro palėpės laiptų kainas, rasite paspaudę šią nuorodą >>