Visos prekės ▼
Prekių krepšelis
Krepšelis tuščias.

Išsirinkę prekę, spauskite mygtuką
"Į krepšelį"
Pirkite išsimokėtinai
Jūsų pasirinktų prekių pirkimas išsimokėtinai:
Klientų atsiliepimai
Viskas kaip ir OK. Pirkome nelabai daug. Išsamios kainų analizės nedariau, bet pažiūrėjęs keliose kitose vietose, nusprendžiau, kad čia kainos "labiausiai draugiškos pirkėjui". B...
2023.08.12 | Vladas 5
Dėkinga už gautą informaciją užsakant prekę, konkretumą ir bendravimą - Mariui ir visiems kitiems. Geros kloties Jums!!!
2023.08.09 | Stasė. Švenčionys 5
Greitai ir patogiai.Sėkmės kolektyvui.
2023.08.08 | Vidas 5
Puikus aptarnavimas!
2023.07.21 | Antanas 5
Viskas puikiai, užsakymas įvykdytas greitai ir gerai.
2023.07.21 | Algirdas, Vilnius 5
Jūsų pinigų saugumas

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje LYDERIAI 2018-2020

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje 2011-2020

ABALT BALTIC BUSINES MASTERS 2020 sertifikatas

Jūsų sumokėtų pinigų saugumas. Daugiau >>

Šiferis Eternit Baltic

Šiferis Eternit Baltic
Pasirinkite Eternit Baltic šiferį:
Specialistas pataria

Nauji Eternit Baltic banguotų lakštų spalvų kodai

Informuojame, jog 2021 m. vasarą UAB Eternit Baltic, atsižvelgus į Europos Sąjungoje galiojantį reikalavimą gamyboje naudojamus dažus keisti į mažiau kenksmingus, t.y. be APEO medžiagų, pakeitė dažus ir banguotų lakštų spalvų kodus. Nauji spalvų kodai pateikti žemiau:

Ruda - L21 - senas kodas BL21;
Grafito - L92 - senas kodas BL92;
Juoda - L91 - senas kodas BL91;
Tamsiai raudona - L12 - senas kodas BL12;
Vyšninė - L22 - senas kodas BL22;
Žalia - L31 - senas kodas BL31;
Nedažyta - L00 - senas kodas BL00.

Nauji Eternit Baltic banguotų lakštų produktų pavadinimai

Informuojame, jog nuo 2021 m. sausio mėn. 1 d. UAB Eternit Baltic pakeitė banguotų lakštų produktų pavadinimus. Atkreipiame dėmesį, jog keičiasi tik banguotų lakštų pavadinimai. Produktai išlieka nepakitę.

Cedral GOTIKA - anksčiau buvo Eternit GOTIKA;
Cedral BANGA - anksčiau buvo Eternit BANGA, BALTIJOS BANGA.

Nauji Eternit Baltic banguotų lakštų produktų pavadinimai

Informuojame, jog nuo 2017 m. sausio mėn. 1 d. UAB Eternit Baltic pakeitė banguotų lakštų produktų pavadinimus. Siekiant suskirstyti produktus į grupes bei palengvinti banguotų lakštų pozicionavimą, dabartiniai banguotų lakštų pavadinimai keičiami į aiškesnius, kurie susieti su UAB Eternit Baltic prekių ženklu. Nauji banguotų lakštų pavadinimai pateikti žemiau. Atkreipiame dėmesį, jog keičiasi tik banguotų lakštų pavadinimai. Produktai išlieka nepakitę.

Eternit GOTIKA - anksčiau buvo GOTIKA;
Eternit BANGA - anksčiau buvo BALTIJOS BANGA;
Eternit KLASIKA - anksčiau buvo KLASIKA M;
Eternit AGRO L - anksčiau buvo KLASIKA L;
Eternit AGRO XL - anksčiau buvo KLASIKA XL;
Eternit AGRO PRO - 2016 m. naujiena;
EXPRESSIVA by Eternit - 2016 m. naujiena.

Lietuviškas šiferis Eternit Baltic

Šiferis Eternit Baltic (banguoti lakštai) yra gaminami modernioje pluoštinio cemento gamykloje Naujoje Akmenėje. Į 2010 m. pastatytą gamyklą investuota 70 mln. Litų.
Lietuviškas šiferis (banguoti lakštai) gaminamas modernia pluoštinio cemento technologija. Į jų sudėti neįeina asbestas. Kaip armuojantis pluoštas yra naudojamas Japonijoje gaminamas sintetinis pluoštas. Jis sujungia cementą, celiuliozę, vandenį ir įvairius mineralus. Ši medžiaga yra atspari šarmams ir rūgštims, nerūdija, nebijo drėgmės, pelėsių, aukštų ir žemų temperatūrų. Produktams iš šios medžiagos suteikiamas 50 metų ir ilgesnis tarnavimo laikotarpis.
UAB Eternit Baltic yra Etex group įmonių atstovė Baltijos šalyse ir šiai rinkai siūlo platų stogo, fasado ir interjero medžiagų asortimentą.

Lietuviško Eternit šiferio atvežimas

Eternit Baltic siekia tapti paslaugų lyderiu savo srityje. Jau keletą metų Eternit Baltic teikia mokamą šiferio atvežimo paslaugą visoje Lietuvoje. Tačiau galioja keletas svarbių sąlygų atvežimui: prekės pristatomos tik sunkiasvoriam transportui pravažiuojamais keliais (40-ties tonų vilkimas su puspriekabe, sąstato ilgis 17,5 metrų); prekių gavėjas turi išsikrauti produkciją pats, arba už atitinkamą mokestį siūloma iškrovimo paslauga. Tai padeda sutaupyti darbo jėgos kaštus ir laiką. „Maffett“ autopakrovėjas yra vienas iš nedaugelio tokio tipo autopakrovėjų Lietuvoje. Jis tvirtinasi prie vilkiko galo ir yra itin manevringas. Tai leidžia iškrauti produkciją ten kur patogu pirkėjui. Jis gali keletą šimtų metrų nuvežti produkciją keliu, kuriuo vilkikas nepravažiuoja.
Ar šiuo metu vyksta nemokamo šiferio atvežimo akcija, žiūrėkite skiltyje Naujienos, akcijos.

Eternit Baltic sprendimas ūkinių pastatų stogams

Eternit Baltic šiferio lakštai gaminami iš pluoštinio cemento, kurio savybės idealiai atitinka ūkinių pastatų poreikius. Ūkinių pastatų statybai svarbu, kad pluoštinis cementas yra atsparus rūgštims ir šarmams.
Patalpas išlaikyti sausas padeda lakštų difuziškumas. Jie „kvėpuoja“, dėl to vandens garai pašalinami į išorę. Tai užtikrina, kad ant apatinės lakštų pusės nesusidarytų kondensatas. „Kvėpuojanti“ banguotų lakštų danga pagerina ventiliaciją, dėl to patalpose geriau keičiasi oras ir mažiau kaupiasi kenksmingų garų. Dėl garso slopinimo savybių banguoti lakštai yra tinkama togo danga pastatams, kuriuose auginami gyvuliai, nes lietaus metu nesukelia tokio didelio triukšmo, kaip, pavyzdžiui, metalinės stogų dangos.
Eternit Baltic siūlo skaidrius PVC lakštus tinkančius „Klasikai“. Šie lakštai sukuria natūralų apšvietimą, kuris gyvuliams priimtinesnis už dirbtinį, be to, nieko nekainuoja.

Cementiniai beasbesčiai lakštai

Cementiniai beasbesčiai lakštai (priedai) - statybinė medžiaga, naudojama šlaitiniams stogams ir fasadams įrengti. Išoriškai tik savo forma panašūs į asbestcemenčio lapus jie pirmiausia skiriasi savo sudėtimi: vietoje sveikatai kenksmingo asbesto armuojančiam pluoštui naudojama gerokai vertingesnė natūralaus pluošto medžiaga fazeris.
Lakštai lengvai suderinami su natūraliomis statybinėmis medžiagomis: mediena, akmenimis, stiklu. Plati pastelinių spalvų gama suteikia jiems dar daugiau patrauklumo.
Ši stogo danga yra originalios formos. Jos išvaizda neimituoja kitų dangų, ji naudojama tiek rekonstruojant senus, tiek statant naujus namus. Rekonstruojant pastatą, dengtą asbestiniu šiferiu, nereikia keisti medinės stogo konstrukcijos.
Dėl dengimo technologijos paprastumo, aukštos kokybės, atsparumo gamtiniam poveikiui ir nedidelės kainos jie itin parankūs. Lakštai yra gana lengvi (9,3 kg/m²), tad montuojant stogo konstrukcijas sutaupoma medienos.
Naudojant šią dangą nereikia nupjautų vietų padengti antikorozinėmis medžiagomis, nes net pažeidus dažų sluoksnį danga neyra. Lietuvoje cementinius beasbesčius lakštus pradėta naudoti prieš penketą metų, o uždraudus asbesto turinčių lakštų prekybą, jie gan sparčiai populiarėja.