Visos prekės ▼
Prekių krepšelis
Krepšelis tuščias.

Išsirinkę prekę, spauskite mygtuką
"Į krepšelį"
Pirkite išsimokėtinai
Jūsų pasirinktų prekių pirkimas išsimokėtinai:
Klientų atsiliepimai
Viskas kaip ir OK. Pirkome nelabai daug. Išsamios kainų analizės nedariau, bet pažiūrėjęs keliose kitose vietose, nusprendžiau, kad čia kainos "labiausiai draugiškos pirkėjui". B...
2023.08.12 | Vladas 5
Dėkinga už gautą informaciją užsakant prekę, konkretumą ir bendravimą - Mariui ir visiems kitiems. Geros kloties Jums!!!
2023.08.09 | Stasė. Švenčionys 5
Greitai ir patogiai.Sėkmės kolektyvui.
2023.08.08 | Vidas 5
Puikus aptarnavimas!
2023.07.21 | Antanas 5
Viskas puikiai, užsakymas įvykdytas greitai ir gerai.
2023.07.21 | Algirdas, Vilnius 5
Jūsų pinigų saugumas

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje LYDERIAI 2018-2020

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje 2011-2020

ABALT BALTIC BUSINES MASTERS 2020 sertifikatas

Jūsų sumokėtų pinigų saugumas. Daugiau >>

Zanda Lux

Zanda Lux
Pasirinkite Zanda Lux betonines čerpes:
Specialistas pataria

Zanda Lux betoninės čerpės

Monier Zanda Lux čerpės - klasikinės betoninės čerpės, kurias lengva tvirtinti ir kurios pasižymi didele spalvų įvairove. Galima rinktis iš septynių spalvų. Monier Zanda Lux čerpės paviršius yra padengtas specialiu sluoksniu, užtikrinančiu ilgaamžiškumą. Šios čerpės sukurtos atšiauriam mūsų šalies klimatui. Prie jų, žinoma, siūlomas visas originalių dalių ir priedų komplektas.

Monier bandymai

Stogas turi atlaikyti atšiaurias oro sąlygas. Dar daugiau jis turi ištverti MONIER testavimo laboratorijose, kur nuolat atliekami bandymai.
MONIER turi keletą bandymų centrų visame pasaulyje. Mūsų tyrimai skirti ne tik čerpių, bet ir priedų bei specialiųjų čerpių tobulinimui.
Monier atlieka tokius bandymus:
UV SPINDULIAVIMO TESTAS. Saulės spinduliai gali suardyti čerpių paviršiaus polimerinį sluoksnį. Taigi būtina atidžiai patikrinti čerpių patvarumą.
ATSPARUMAS ŠALČIUI. Pažeista čerpė gali praleisti vandenį. Sušalęs vanduo gali sukelti eroziją.
EROZIJA. Lietaus vanduo yra rūgštus ir užterštas, o tai taip pat gali sukelti eroziją. Būtent todėl atliekamos medžiagų ir gaminių patvarumo patikros.
TEMPERATŪROS SVYRAVIMAI. Čerpės paviršiaus temperatūra gali pasikeisti 50 °C per kelias minutes. Dėl staigių temperatūros svyravimų gali atsirasti mikroskopiniai plyšeliai čerpės paviršiuje. Šie bandymai užtikrina, kad čerpės atitiks statybos normatyvų reikalavimus, o taip pat garantuoja ilgalaikę kokybę.

Stogo priežiūra

Stogas – turbūt labiausiai veikiama jūsų namo dalis. Jis turi atlaikyti lietaus, sniego ir vėjo poveikį, likti patrauklus. Apžiūrėkite savo namo stogą.
Stogas turi silpnų vietų. Tikrindami stogą reguliariai jūs galite pailginti jo amžių. Tam tikrus dalykus galima lengvai pataisyti, tačiau kai kurie požymiai rodo, kad stogą būtina keisti.
Patartina stogą keisti tada, kai jis dar nepažeistas.

Stogo priežiūra
Paverskite stogo priežiūrą savo įpročiu – patikrinkite jį vieną kartą per metus. Tinkamiausias laikas – pavasaris.
1. PATIKRINKITE KRAIGĄ. Kraigas – pati pažeidžiamiausia stogo dalis. Patikrinkite, ar visos čerpės ir sandarinimo elementai yra savo vietose. Jeigu kokia čerpė yra pasislinkusi arba sugadinta, prieš sutvarkydami, patikrinkite, ar stogo plėvelė ir sandarinimo elementai nepažeisti.
2. PATIKRINKITE STOGO KRAŠTUS. Stiprūs vėjo gūsiai gali apgadinti stogo kraštą.
3. PATIKRINKITE VENTILIACINIUS ELEMENTUS, LIETAUS NUVEDIMO SISTEMAS IR SĄLAJAS. Išvalykite lietaus nuvedimo sistemą ir įsitikinkite, ar latakuose nėra susikaupusių šiukšlių – spyglių, lapų.
4. NUO STOGO NUVALYKITE BET KOKIĄ AUGMENIJĄ IR ŠIUKŠLES. Stogą kruopščiai nušluokite arba nuplaukite. Stogus dažniausiai gadina medžių šakos, todėl jas būtina nugenėti.
5. PATIKRINKITE SAUGOS ELEMENTUS. Stogo kopėtėlės, apžvalgos aikštelės turi būti gerai įrengtos ir patikimos. Jeigu abejojate, kreipkitės į stogdengį, kuris įvertins jų patikimumą.

Kokios būklės Jūsų stogas?
Stogą reiktų keisti dėl trijų priežasčių: jis yra sugadintas, nesandarus arba jis tiesiog negražus. Kad ir kokia būtų priežastis, naujas stogas yra gera investicija.
Atidžiai apžiūrėkite namo stogą. Ar jis patrauklus? Ar stogas dera prie namo architektūros stiliaus? Tikriausiai norėtumėte padaryti savo namą modernesnį ar atnaujinti jo išvaizdą. Stogas gali namą pakeisti. Čia aprašomi keli dalykai, į kuriuos riekia atkreipti dėmesį prieš priimant sprendimą.

Koks yra stogo amžius?
Stogas gali būti nekeistas maždaug 30 metų, vėliau jį reikėtų pakeisti. Čerpės yra ilgaamžiškesnės, ypač – keraminės, tačiau po 30 metų padidėja pažeidžiamumo rizika. Ypač toms stogo dalims, kurios yra po čerpėmis. Tai jau laikas, kai reiktų pradėti galvoti apie stogo keitimą. Geriau tai daryti, kol dar nėra pažeidimų. Nesandarus stogas gali sugadinti namą. Ir nežinia kodėl, tačiau visos nelaimės nutinka pačiu netinkamiausiu metu…

Apžiūrėkite savo namo stogą
Išeikite laukan ir apžiūrėkite namo stogą iš toliau. Ar jis atrodo gerai? Ar ant jo auga samanos? Stogą galima nuvalyti, tačiau gali būti, kad čerpės yra suskilusios. Tada atėjo laikas keisti stogą.

Patikrinkite Monier čerpes
Patikrinkite čerpes iš arti ir įsitikinkite, ar jos nesugadintos. Pakelkite jas ir apžiūrėkite grebėstus: ar mediena sausa ir geros būklės? Drėgni ar papuvę grebėstai rodo, kad stogas nefunkcionuoja taip, kaip turėtų. Tai reiškia, kad vėdinimas po čerpėmis neveikia arba viena ar kelios čerpės yra sugadintos. Atėjo laikas imtis darbo.

Stogo pasirinkimas
Pažvelkite dar kartą aukštyn. Kokie kaimynų stogai? Galbūt esate matęs patrauklesnį stogą? Įvertinkite stogo spalvą ir tipą. Priderinkite savo namui naują stogą čia, internete. Atminkite, kad galbūt jums reikės leidimo keisti stogą, išsiaiškinkite galiojančius įstatymus.

Pasitarkite su kitais
Jūs nesate vienas. Pasitarkite su stogdengiai, prekybininkais, draugais, kaimynais isiklausykite visų nuomonę.

Informaciją parengė UAB Monier, 2011 m.