Visos prekės ▼
Prekių krepšelis
Krepšelis tuščias.

Išsirinkę prekę, spauskite mygtuką
"Į krepšelį"
Pirkite išsimokėtinai
Jūsų pasirinktų prekių pirkimas išsimokėtinai:
Klientų atsiliepimai
Viskas kaip ir OK. Pirkome nelabai daug. Išsamios kainų analizės nedariau, bet pažiūrėjęs keliose kitose vietose, nusprendžiau, kad čia kainos "labiausiai draugiškos pirkėjui". B...
2023.08.12 | Vladas 5
Dėkinga už gautą informaciją užsakant prekę, konkretumą ir bendravimą - Mariui ir visiems kitiems. Geros kloties Jums!!!
2023.08.09 | Stasė. Švenčionys 5
Greitai ir patogiai.Sėkmės kolektyvui.
2023.08.08 | Vidas 5
Puikus aptarnavimas!
2023.07.21 | Antanas 5
Viskas puikiai, užsakymas įvykdytas greitai ir gerai.
2023.07.21 | Algirdas, Vilnius 5
Jūsų pinigų saugumas

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje LYDERIAI 2018-2020

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje 2011-2020

ABALT BALTIC BUSINES MASTERS 2020 sertifikatas

Jūsų sumokėtų pinigų saugumas. Daugiau >>

Apie mus

15 metų internete

e-stogdengiai.lt - jau 15 metų, nuo 2007 m. veikianti internetinė parduotuvė. Domenas, tinklalapis ir prekės ženklas priklauso UAB "E-Biznis" (Įmonės kodas 302662315).

10 metų Vieni stipriausių Lietuvoje

UAB "Creditinfo Lietuva“ išduoti sertifikatai "Stipriausi Lietuvoje LYDERIAI 2018-2020" ir "Stipriausi Lietuvoje 2011-2020" pažymi, kad internetinę parduotuvę e-stogdengiai.lt valdanti UAB "E-biznis", 2011-2020 metais, 10 metų iš eilės, yra viena stipriausių Lietuvoje (nuoroda >>).

"Būti stipriausiems mums reiškia galimybę klientams pagrįsti ne tik įmonės finansinį stabilumą bei patikimumą, bet ir galimybę laiku įvykdyti savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus.
Manome, kad užsibrėžtų tikslų siekimas, atviras dialogas su veiklos partneriais, klientais, geriausių sprendimų pasirinkimas ir įgyvendinimas gali užtikrinti puikius rezultatus, kuriais didžiuojamės šiandieną."

e-Biznis stipriausi Lietuvoje 2011-2020

ABALT BALTIC BUSINES MASTERS 2020 sertifikatas

UAB "E-biznis" sertikuojama kaip A klasės lyderė savo veiklos sektoriuje Baltijos regione. Šis sertifikatas yra prestižinis pripažinimas, suteikiamas tik toms įmonėms, kurios atitinka vienus griežčiausių vertinimo kriterijų rinkoje (nuoroda >>).

Apdovanojimai "Gazelė 2016", "Gazelė 2017", "Gazelė 2018"

2016, 2017 ir 2018 m. leidinio "Verslo žinios" ir Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) UAB "E-biznis" yra pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių. „Gazelės“ ženklas laikomas sėkmingai ir skaidriai dirbančios bendrovės simboliu.

"Sparčiausiai augančių bendrovių - „Gazelių“ - konkursai rengiami Danijoje, Švedijoje, Lenkijoje, Austrijoje ir Baltijos šalyse. Lietuvoje šiuos rinkimus nuo 2003 metų organizuoja leidinys „Verslo žinios“ kartu su konkurso partnere Valstybine mokesčių inspekcija. Vertinami praėjusių ketverių metų duomenys „Gazelės“ apdovanojimas skiriamas už greitą įmonės augimą, lankstumą ir pelningumą. Svarbus kriterijus vertinant įmones - skaidrumas ir viešumas. Įmonė turi tvarkingai mokėti LR įstatymuose numatytus mokesčius ir kasdieninėje veikloje vadovautis geros verslo praktikos principais.

e-Biznis stipriausi Lietuvoje 2011-2020

Jūsų sumokėtų pinigų saugumas

2011-2020 m., 10 metų iš eilės, UAB "Creditinfo Lietuva" išduoda UAB "E-biznis" sertifikatą "Stipriausi Lietuvoje", kuris patvirtina:
• Kad įmonė turi aukštą mokumo reitingą, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių;
• Kad įmonė ir įmonės vadovas yra patikimi, laiku vykdo ir yra didelė tikimybė, kad vykdys savo finansinius įsipareigojimus;
• Tokį reitingą turi tik 2% Lietuvoje veikiančių įmonių.
Sertifikuotų įmonių registras: www.creditinfo.lt, rekvizitai.vz.lt

Klientų atsiliepimai

Internetinės parduotuvės e-stogdengiai.lt klientų atsiliepimai nuo 2009 metų: spauskite čia >>

Saugus naršymas

"Google Chrome" pavyzdys:

Saugus naršymas

Comodo SecureSpecializuotoje internetinėje parduotuvėje e-stogdengiai.lt saugų pirkimą užtikrina saugaus ryšio SSL (Secure Socket Layer) sertifikatas, kurį suteikė tarptautinis elektroninio parašo sertifikavimo centras Comodo.
Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp lankytojo naršyklės ir e-stogdengiai.lt serverio, yra šifruojama.
Internetinio puslapio, apsaugoto SSL sertifikatu, adreso įvedimo juostoje vaizduojama užrakinta spyna su prefiksu https, patvirtinančiu saugų ryšį.

E-stogdengiai.lt nekaupia prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų

UAB "E-biznis" yra įregistruota Asmens duomenų valdytojų valstybės registre (www.ada.lt) ir suteiktas duomenų valdytojo identifikavimo kodas P5342.
Internetinės parduotuvės e-stogdengiai.lt pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl e-stogdengiai.lt ši informacija neprieinama ir nekaupiama.

Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumas

Euro įvedimas. Perskaičiuota sąžiningai

Siekdami užtikrinti klientų pasitikėjimą, 2014 m. prisijungėme prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo, tuo patvirtindami, kad sąžiningai perskaičiavome prekių kainas.
Memorandumo tikslas – kuriant abipusiu pasitikėjimu grindžiamą aplinką, apsaugoti Lietuvos vartotojų interesus, įvedant eurą 2015 m., ir užtikrinti sąžiningą paslaugų bei prekių kainų perskaičiavimą.
Prisijungusiųjų prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo sąrašas