Visos prekės ▼
Prekių krepšelis
Krepšelis tuščias.

Išsirinkę prekę, spauskite mygtuką
"Į krepšelį"
Pirkite išsimokėtinai
Jūsų pasirinktų prekių pirkimas išsimokėtinai:
Klientų atsiliepimai
Viskas kaip ir OK. Pirkome nelabai daug. Išsamios kainų analizės nedariau, bet pažiūrėjęs keliose kitose vietose, nusprendžiau, kad čia kainos "labiausiai draugiškos pirkėjui". B...
2023.08.12 | Vladas 5
Dėkinga už gautą informaciją užsakant prekę, konkretumą ir bendravimą - Mariui ir visiems kitiems. Geros kloties Jums!!!
2023.08.09 | Stasė. Švenčionys 5
Greitai ir patogiai.Sėkmės kolektyvui.
2023.08.08 | Vidas 5
Puikus aptarnavimas!
2023.07.21 | Antanas 5
Viskas puikiai, užsakymas įvykdytas greitai ir gerai.
2023.07.21 | Algirdas, Vilnius 5
Jūsų pinigų saugumas

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje LYDERIAI 2018-2020

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje 2011-2020

ABALT BALTIC BUSINES MASTERS 2020 sertifikatas

Jūsų sumokėtų pinigų saugumas. Daugiau >>

Šiferis Cembrit (Izopol)

Šiferis Cembrit (Izopol)
Pasirinkite Cembrit (Izopol) šiferio spalvą:
Specialistas pataria

Šiferis Cembrit (Izopol)

Cembrit (ankstesnis pavadinimas „Izopol") - tai fibrocementinių statybinių medžiagų gamybos lyderio Europoje „Cembrit Holding A/S" padalinys. Cembrit dirba daugiau nei 1100 žmonių 16-oje Europos šalių ir siūlo plačią gamą įvairių produktų ir sprendimų stogams ir fasadams, vidaus apdailai plokštės luboms ir sienoms. Cembrit būstinė yra Aalborge, Danijoje. Gamyba vykdoma Suomijoje, Čekijoje, Lenkijoje ir Vengrijoje. Šios gamyklos specializuojasi fibrocementinių produktų gamyboje, remdamosios grupės techninėmis žiniomis, kurios grindžiamos daugiau nei 80-ies metų patirtimi.
Lenkijoje gaminami šiferio Cembrit (Izopol) EuroFala lakštai gali būti naudojami įvairių tipų pastatų – gyvenamųjų namų, vasarnamių, visuomeninės, taikomosios, ūkinės, pagalbinės, pramoninės paskirties, lengvųjų konstrukcijų pastatų – stogams dengti ir fasadų apdailai. Beasbestinio šiferio lakštai patikimai tarnaus ten, kur reikalinga kokybė ir estetinis vaizdas. Svarbiausios fibrocementinių gaminių savybės – tvirtumas, atsparumas ugniai, korozijai ir orų kaitai. Šios savybės garantuoja, kad ir po daugelio metų stogas džiugins namo savininko akį, danga nepraras savo funkcijų. Šiais lakštais galima dengti stogus, kurių šlaito nuolydžio kampas didesnis nei 12° laipsnių.

Šiferis Cembrit (Izopol) EuroFala yra dviejų tipų: standartiniai ir CO/HO lakštai su nupjautais kampais ir išgręžtomis skylėmis bangose. Standartinius lakštus prieš montavimą reikia apdirbti, todėl juos galima pritaikyti dengiant naujus ar atnaujinamus, modernizuojamus stogus. CO/HO lakštai su nupjautais kampais ir išgręžtomis skylėmis bangose jau yra paruošti montuoti. Jais siūloma dengti tik naujus stogus.
Šiferis Cembrit (Izopol) EuroFala gaminamas, laikantis europinės normos EN 494 – „Profiliuotieji fibrocementiniai lakštai stogams dengti ir užbaigimo elementai. Gaminio charakteristika ir bandymų metodai“. Gamintojas suteikia 15 metų garantiją žaliavai ir 5 metų garantiją dažams.

Šiferio Cembrit Eurofala paviršius ir spalvos

Cembrit Eurofala spalvos

Cembrit EuroFala lakštai gaminami tokių spalvų:
* nedažytas (natūralios pilko cemento);
* spalvoti: ruda, raudona, molio, žalia, rausvai ruda, grafito pilka, juoda, mėlyna ir balta.
Lakštų paviršius yra glotnus ir lygus. Lakštai pilnai paruošti naudojimui ir papildomai jų dažyti nereikia. Apatinė lakštų pusė turi specialią apsaugą.

Žaliavos ir sudėtis

Lakštai Cembrit EuroFala susideda iš kelių medžiagų sluoksnių, kurios pagrindinė sudedamoji dalis yra cementas. PVA pluoštu skersai bangos armuotas lakštas įgauna didelį atsparumą ir tvirtumą. Be to, lakštų gamyboje naudojamos medžiagos yra: kreida, silicio dioksidas ir celiuliozės plaušai. Fibrocementiniai gaminiai yra atsparūs atmosferos poveikiui (sniegui, lietui, šalčiui, karščiui) bei įvairiems cheminiams junginiams.

Gaminys

Šiferis Cembrit EuroFala yra dviejų tipų su vienodu bangos profiliu (visų lakštų plotis 1150 mm):
* standartinių ilgiai: 625 mm, 1250 mm, 1875 mm ir 2500 mm;
* CO/HO nupjautais kampais ir išgręžtomis kiaurymėmis ilgiai: 625 mm, 1250 mm, 1875 mm ir 2500 mm.

Šiferio lapų montavimas

Standartinių lakštų montavimas gana paprastas: laikantis montavimo instrukcijoje pateiktų rekomendacijų, atitinkami lakštų kampai nupjaunami ir išgręžiamos montavimo skylės. Lakštų CO/HO prieš montavimą papildomai paruošti nereikia. Lakštai tvirtinami 2 ir 6 bangos viršutinėse dalyse (pagal montavimo kryptį). Rekomenduojami atstumai tarp grebėstų, montuojant skirtingų ilgių lakštus:
625 mm ilgio = 475 mm (tvirtinama prie dviejų grebėstų);
1250 mm ilgio = 1100 mm (tvirtinama prie dviejų grebėstų);
1875 mm ilgio = 862,5 mm (tvirtinama prie trijų grebėstų);
2500 mm ilgio = 1175 mm (tvirtinama prie trijų grebėstų).
Minimalus stogo šlaito nuolydis visiems Cembrit Eurofala gaminiams –12º.

Šiferio įpakavimas, sandėliavimas

Lakštai „EuroFala“ tiekiami ant vienkartinių padėklų pagal ilgį – po 200/100/75/50 vnt. Paletės uždengtos plėvele, saugančia nuo žalingo atmosferinio poveikio.
„Cemento” pluošto gaminius distribucijos vietose patariama laikyti dengtose ir lygiose vietose (stoginė, sandėlis), apsaugotose nuo kintančių oro sąlygų. Jeigu gaminiai yra statybos aikštelėje, o jų apsauginė plėvelė buvo pažeista, po gaminiais būtina padėti lygų ir sausą pagrindą arba patiesti apsauginę plėvelę, gaminius uždengti brezentu taip, kad jie būtų ventiliuojami.

Stogo priežiūra

Lakštams Cembrit EuroFala eksplotacijos metu nereikia jokios papildomos priežiūros. Nuolatinė gamybos proceso kontrolė ir tinkamas gaminių sandėliavimas bei jų montavimas garantuoja, kad šiais lakštais dengtas stogas ilgą laiką išliks patvarus ir tvirtas.

Eksploatacijos saugumas

Lakštai „EuroFala“ turi higieninius sertifikatus HK/B/1407/01/2007 (natūraliai pilki cementiniai lakštai) ir HK/B/1407/02/2007 (spalvoti lakštai).

Priešgaisrinis saugumas

Lakštai „EuroFala“ išbandyti degumo testu ir įvertinti aukščiausia AI ugniai atsparumo klase. Medžiagos iš fibrocemento yra nedegios bet kurioje gaisro fazėje.

Šilumos laidumas

Lakštų „EuroFala“ šilumos laidumo koeficientas priklauso nuo jo drėgnumo. Priimta, kad projektinis šio koeficiento dydis yra 0,4 W/mK.

Vandens nepralaidumas

Lakštų „EuroFala“ gamyba neleidžia apatinėje gaminio pusėje kauptis vandens lašams. Eksploatacijos metu – ypač gausiai lyjant – gali atsirasti drėgnų dėmių. Lakštų „EuroFala“ vandens garų laidumas siekia apie 5 Gpa s m²/kg.

Kondensuota drėgmė

Norint tinkamai apsaugoti pastatą nuo drėgmės patekimo ar šilumos praradimo, sienas ir stogus dengiant „EuroFala“ lakštais, reikia atsižvelgti į galiojančias vietos statybos taisykles ir normas. Tokiais atvejais būtina tinkamai apšiltinti pastatus, naudojant šilumą izoliuojančias medžiagas ir tinkamai įrengti hidroizoliaciją, apsaugą nuo vėjo ir garų izoliaciją. Tam, kad pastogėje nesikauptų drėgmė, reikia užtikrinti gerą pastogės vėdinimą.

Cheminis atsparumas

Fibrocementinių gaminių sudėtis garantuoja labai gerą lakštų „EuroFala“ atsparumą tokiems cheminiams junginiams, kaip, druskos, kalio karbonadas, amoniakas, chloras. Todėl šiuos gaminius galima a naudoti statant tokius objektus, kuriems taikomi ypatingi reikalavimai, pavyzdžiui, tvartus, kiaulides, vištides, šaldymo kameras, druskos sandėlius, galvaninių elementų saugyklas, chemijos įmones.

Cembrit garantija

Sumontuotiems pagal gamintojo pateiktas rekomendacijas fibrocementiniams lakštams Cembrit (Izopol) EuroFala suteikiama 15-os metų garantija. Banguotų lakštų dažymui suteikiama 5-erių metų garantija. Konkrečios sąlygos pateiktos garantiniame pase.

Servisas

„Cembrit“ techniniai konsultantai patars ir padės tiek projektavimo metu, tiek ir stogų bei fasadų dengimo bei eksploatacijos laikotarpiu. „Cembrit“ visuomet turi išsamios informacijos, leidinių apie siūlomų gaminių ypatybes ir taikymą. Išsami informacija pateikiama interneto puslapyje www.cembrit.lt.

Informacija parengta pagal Cembrit Lietuva, 2011 m. kovas