Visos prekės ▼
Prekių krepšelis
Krepšelis tuščias.

Išsirinkę prekę, spauskite mygtuką
"Į krepšelį"
Pirkite išsimokėtinai
Jūsų pasirinktų prekių pirkimas išsimokėtinai:
Klientų atsiliepimai
Viskas kaip ir OK. Pirkome nelabai daug. Išsamios kainų analizės nedariau, bet pažiūrėjęs keliose kitose vietose, nusprendžiau, kad čia kainos "labiausiai draugiškos pirkėjui". B...
2023.08.12 | Vladas 5
Dėkinga už gautą informaciją užsakant prekę, konkretumą ir bendravimą - Mariui ir visiems kitiems. Geros kloties Jums!!!
2023.08.09 | Stasė. Švenčionys 5
Greitai ir patogiai.Sėkmės kolektyvui.
2023.08.08 | Vidas 5
Puikus aptarnavimas!
2023.07.21 | Antanas 5
Viskas puikiai, užsakymas įvykdytas greitai ir gerai.
2023.07.21 | Algirdas, Vilnius 5
Jūsų pinigų saugumas

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje LYDERIAI 2018-2020

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje 2011-2020

ABALT BALTIC BUSINES MASTERS 2020 sertifikatas

Jūsų sumokėtų pinigų saugumas. Daugiau >>

74 x 160 cm (7/16)

74 x 160 cm (7/16)

ROTO stoglangių montavimasIšsamią informaciją apie produktą (aprašymas, foto, instrukcijos) rasite paspaudę ant paveiksliuko ar pavadinimo. Žiūrėkite žemiau ▼.

Jei perkate daugiau kaip 3 Roto stoglangius, susisiekite su mumis dėl geresnių pirkimo sąlygų.
Jei nerandate Jums reikiamų Roto produktų susisiekite su mumis.

Rodyti:
Eiliškumas:
Ekonominės klasės langai

Tai perkamiausi langai. Papildomai reikalinga sandarinimo tarpinė pagal Jūsų namo stogo dangą.

Per 7-14 darbo dienų
Roto langas Designo R75 H WD - medinis langas su pakelta varstymo ašimi. Originalus Roto sprendimas - varstymo ašis yra 3/4 lango aukščio, todėl galima laisvai prieiti prie atvi..
Per 7-14 darbo dienų
Roto langas Designo R75 K WD - plastikinis langas su pakelta varstymo ašimi. Originalus Roto sprendimas - varstymo ašis yra 3/4 lango aukščio, todėl galima laisvai prieiti prie ..
Per 7-14 darbo dienų
Roto langas Designo R78 H WD - medinis langas su pakelta varstymo ašimi. Originalus Roto sprendimas - varstymo ašis yra 3/4 lango aukščio, todėl galima laisvai prieiti prie atvi..
Per 7-14 darbo dienų
Roto langas Designo R78 K WD - plastikinis langas su pakelta varstymo ašimi. Originalus Roto sprendimas - varstymo ašis yra 3/4 lango aukščio, todėl galima laisvai prieiti prie ..
Premium klasės langai

Tai Premium klasės langai (Taupantys šilumą, panoraminiai ir t.t.). Papildomai reikalinga sandarinimo tarpinė pagal Jūsų namo stogo dangą.

Per 7-14 darbo dienų
Roto stoglangis Designo R68A HWD - stogo lango modelis su vidurine varstymo ašimi. 4 varčios užrakto taškai. Nepakartojamas dizainas buvo pasiektas unikalių ergonomiškų lango f..
Per 7-14 darbo dienų
Roto stoglangis Designo R68A KWD - plastikinis stogo lango modelis su vidurine varstymo ašimi. 4 varčios užrakto taškai. Nepakartojamas dizainas buvo pasiektas unikalių ergonomi&scaro..
Per 7-14 darbo dienų
Roto Designo R88 H WD - medinis, NUSIVALANTIS, SAUGUS, pilnai atsidarantis langas (panoraminis) su dviem varstymo ašimis. Dvigubo varstymo sistema: atverčiama ir pasukama 3/4 lango auk&scaron..
Per 7-14 darbo dienų
Roto Designo R88 K WD - plastikinis, NUSIVALANTIS, SAUGUS, pilnai atsidarantis langas (panoraminis) su dviem varstymo ašimis. Dvigubo varstymo sistema: atverčiama ir pasukama 3/4 lango auk&sc..
Per 7-14 darbo dienų
Roto Designo R89G H WD - medinis, TAUPANTIS ŠILUMĄ, pilnai atsidarantis langas (panoraminis) su dviem varstymo ašimis. Dvigubo varstymo sistema: atverčiama ir pasukama 3/4 lango auk&sc..
Per 7-14 darbo dienų
Roto Designo R89G K WD - plastikinis, TAUPANTIS ŠILUMĄ, pilnai atsidarantis langas (panoraminis) su dviem varstymo ašimis. Dvigubo varstymo sistema: atverčiama ir pasukama 3/4 lango au..
Per 7-14 darbo dienų
Roto Designo R89P H WD - medinis, YPATINGAI TAUPANTIS ŠILUMĄ, pilnai atsidarantis langas (panoraminis) su dviem varstymo ašimis. Dvigubo varstymo sistema: atverčiama ir pasukama 3/4 la..
Per 7-14 darbo dienų
Roto Designo R89P K WD - plastikinis, YPATINGAI TAUPANTIS ŠILUMĄ, pilnai atsidarantis langas (panoraminis) su dviem varstymo ašimis. Dvigubo varstymo sistema: atverčiama ir pasukama 3/..
Lango montavimui būtini priedai

Pagal Jūsų namo stogo dangą pasirinkite sandarinimo tarpinę. Taip pat rekomenduojame kartu įsigyti Hidroizoliacinį komplektą ASA ECO.

Per 7-14 darbo dienų
Roto sandarinimo tarpinės ZIE leidžia sandariai sujungti langą su banguotomis stogo dangomis, tokiomis kaip: profiliuota skarda, čerpės. Tai yra universali sandarinimo tarpinė, kurią galima naudoti ..
Per 7-14 darbo dienų
Roro sandarinimo tarpinės SDS leidžia sandariai sujungti langą su plonomis plokščiomis stogo dangomis, tokiomis kaip: lygi skarda, bituminės čerpės, žvyninės dangos iki 5mm storio. Roto san..
Per 7-14 darbo dienų
Roto sandarinimo tarpinės SDS leidžia sandariai sujungti langą su plonomis plokščiomis stogo dangomis, tokiomis kaip: lygi skarda, bituminės čerpės, žvyninės dangos iki 5 mm storio. Roto sa..
Per 7-14 darbo dienų
Iš dviejų dalių susidedantis komlektas Roto EZB ASA ECO palengvina patikimą hidroizoliacijos aplink Roto stogo langą įrengimą. Savaime prisiklijuojančių juostų dėka, ji patikimai ir lengvai ..
Prekių pristatymas

Prekės pristatymo terminas ROTO LANGAI IR JŲ PRIEDAI pristatomi Pirkėjo nurodytu adresu,
per terminą nurodytą prekės aprašyme. Pristatymo terminas
pradedamas skaičiuoti sekančią darbo dieną po apmokėjimo gavimo.

Prekės pristatymasPrekės, ROTO LANGAI IR JŲ PRIEDAI,
Lietuvoje pristatomos NEMOKAMAI
(išskyrus Neringą, 60 €). Užnešimo paslauga neteikiama.

Prekės pristatymas per 2 darbo dienasGARANTUOJAME:
99% prekių, pažymėtų ženklu "Prekės pristatymas per 2 darbo dienas",
pristatome laiku.

Atsiimk prekę sandėlyjePrekes galima atsiimti VILNIAUS sandėlyje.
Formuojant užsakymą, pasirenkamas atitinkamas prekių pristatymo būdas.
Prieš perkant, rekomenduojame, suderinti su e-stogdengiai vadybininku.

Prekė sandėlyjeGARANTUOJAME:
99% prekių, pažymėtų ženklu "Prekė sandėlyje",
suruošiame laiku.