Visos prekės ▼
Prekių krepšelis
Krepšelis tuščias.

Išsirinkę prekę, spauskite mygtuką
"Į krepšelį"
Pirkite išsimokėtinai
Jūsų pasirinktų prekių pirkimas išsimokėtinai:
Klientų atsiliepimai
Viskas kaip ir OK. Pirkome nelabai daug. Išsamios kainų analizės nedariau, bet pažiūrėjęs keliose kitose vietose, nusprendžiau, kad čia kainos "labiausiai draugiškos pirkėjui". B...
2023.08.12 | Vladas 5
Dėkinga už gautą informaciją užsakant prekę, konkretumą ir bendravimą - Mariui ir visiems kitiems. Geros kloties Jums!!!
2023.08.09 | Stasė. Švenčionys 5
Greitai ir patogiai.Sėkmės kolektyvui.
2023.08.08 | Vidas 5
Puikus aptarnavimas!
2023.07.21 | Antanas 5
Viskas puikiai, užsakymas įvykdytas greitai ir gerai.
2023.07.21 | Algirdas, Vilnius 5
Jūsų pinigų saugumas

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje LYDERIAI 2018-2020

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje 2011-2020

ABALT BALTIC BUSINES MASTERS 2020 sertifikatas

Jūsų sumokėtų pinigų saugumas. Daugiau >>

Eternit AGRO

Eternit AGRO
Pasirinkite šiferio Eternit AGRO spalvą:
Specialistas pataria

Nauji Eternit Baltic banguotų lakštų produktų pavadinimai

Informuojame, jog nuo 2017 m. sausio mėn. 1 d. UAB Eternit Baltic pakeitė banguotų lakštų produktų pavadinimus. Siekiant suskirstyti produktus į grupes bei palengvinti banguotų lakštų pozicionavimą, dabartiniai banguotų lakštų pavadinimai keičiami į aiškesnius, kurie susieti su UAB Eternit Baltic prekių ženklu. Nauji banguotų lakštų pavadinimai pateikti žemiau. Atkreipiame dėmesį, jog keičiasi tik banguotų lakštų pavadinimai. Produktai išlieka nepakitę.

Eternit AGRO L - anksčiau buvo KLASIKA L;
Eternit AGRO XL - anksčiau buvo KLASIKA XL.

Aštuonbangis šiferis Eternit AGRO L

Šiferis Eternit AGRO L (Banguoti lakštai Eternit Eternit AGRO L) lakštai turi tokį pat ilgį ir plotį kaip ir senieji asbestiniai lakštai. Šie lakštai yra pakankamai dideli, kad jais būtų galima dengti didelio ploto stogus, tačiau pakankamai patogūs, kad jų dengimui nereikėtų didelių investicijų į įrangą. Šiferis Eternit AGRO L sveria apie 25 kilogramus, todėl jį pakelia ir vienas žmogus. Eternit Baltic aštuonbangiai lakštai Eternit AGRO L savo bangų aukščiu ir pločiu atitinka sovietmečiu gamintą asbestinį šiferį. Šiferis Eternit AGRO L yra idealus sprendimas tiems, kurie nori renovuoti sodybos stogą su šiuolaikine danga, išlaikant autentiškumą. Identiškas lakšto plotis palengvina stogo renovavimo darbus.

Privalumai:
* Dėl didelių matmenų šių lakštų montavimas yra greitas ir ekonomiškas;
* Dėl vienodų matmenų su asbestiniu šiferiu, renovuojant stogus nėra būtinybės keisti grebėstavimo.

Aštuonbangis šiferis Eternit AGRO XL

Šiferis Eternit AGRO XL (Banguoti lakštai Eternit Eternit AGRO XL) tai pinigus ir laiką taupantis pasirinkimas. Vienu lakštu uždengiamas net pustrečio kvadratinio metro plotas. Tai leidžia greitai uždengti didelio ploto stogus. Eternit AGRO XL lakštais galima dengti ir sienas.
Savybės:
* Ant stogo, uždengto šiferio Eternit AGRO XL lapais, saugiai atliksite stogo priežiūros darbus. Šiferis Eternit AGRO XL turi specialias saugumo juosteles - „stripsus“. Jie apsaugo žmogų nuo „kiauro kritimo“ jeigu atliekant stogo priežiūros darbus jis netinkamai atsistojo ant stogo dangos.
Privalumai:
* Dėl didelių matmenų Eternit AGRO XL lakštų montavimas yra greitas ir ekonomiškas;
* Dėl vienodų matmenų su asbestiniu šiferiu, renovuojant stogus nėra būtinybės keisti grebėstavimo.

Šiferis Eternit AGRO XL tinkamiausias naudoti:
* Didelio ploto stogams – ūkiniams ir pramoniniams pastatams. Stogų su asbestiniu šiferiu renovavimui.

Stogo plėvelės

* Difuzinė plėvelė Eternit 120. Eternit difuzinė plėvelė pasižymi itin geru garų laidumu. Standartinis Sd rodiklis taikomas difuzinėms plėvelėms yra 0,02. Jis numato, kad vanduo per plėvelę garuoja taip pat, kaip per 20 cm oro tarpą. Tuo tarpu Eternit difuzinės plėvelės Sd rodiklis yra dvigubai geresnis – 0,01. Ir tai padaroma išlaikant gerą plėvelės gramatūrą, užtikrinančią atsparumą tempimams.
Difuzinė plėvelė skirta apšiltintiems stogams. Ji užtikrina drėgmės išgaravimą iš stogo konstrukcijos ir vandens nepatekimą atgal. Tai yra labai aktualu norint išlaikyti sausą stogą. Taip išvengiama stogo konstrukcijos puvimo, pelėsių kaupimosi ir šilumos izoliacijos medžiagos efektyvumo sumažėjimo.
* Antikondensacinė plėvelė Eternit 110. Eternit antikondensacinė plėvelė išsiskiria iš kitų antikondensacinių plėvelių geru Sd rodikliu atitinkančiu 2, kai dauguma kitų antikondensacinių plėvelių turi 20 ir net didesnį Sd rodiklį. Taigi, Eternit antikondesacinė plėvelė dešimtimis kartų geriau praleidžia garus. Eternit 110 plėvelei priskiriama D degumo klasė, kuomet daugumai kitų skiriama vos F klasė.

Eternit Baltic sprendimas ūkinių pastatų stogams

Eternit Baltic banguoti lakštai gaminami iš pluoštinio cemento, kurio savybės idealiai atitinka ūkinių pastatų poreikius. Ūkinių pastatų statybai svarbu, kad pluoštinis cementas yra atsparus rūgštims ir šarmams.
Patalpas išlaikyti sausas padeda lakštų difūziškumas. Jie „kvėpuoja“, dėl to vandens garai pašalinami į išorę. Tai užtikrina, kad ant apatinės lakštų pusės nesusidarytų kondensatas. „Kvėpuojanti“ banguotų lakštų danga pagerina ventiliaciją, dėl to patalpose geriau keičiasi oras ir mažiau kaupiasi kenksmingų garų.
Dėl garso slopinimo savybių banguoti lakštai yra tinkama stogo danga pastatams, kuriuose auginami gyvuliai, nes lietaus metu nesukelia tokio didelio triukšmo, kaip, pavyzdžiui, metalinės stogų dangos.
Eternit Baltic siūlo skaidrius PVC lakštus tinkančius Klasikai. Šie lakštai sukuria natūralų apšvietimą, kuris gyvuliams priimtinesnis už dirbtinį, be to, nieko nekainuoja.