Visos prekės ▼
Jūsų pinigų saugumas

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje LYDERIAI 2018-2019

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje 2011-2019

Jūsų sumokėtų pinigų saugumas. Daugiau >>

VELUX stoglangių akcija - sutaupyk 100 Lt!

Paskelbė vaidotassvetainelt 2013-07-30 0 Komentaras(ai) Stoglangių naujienos,

VELUX stoglangių akcija - sutaupyk 100 Lt nuo kiekvieno VELUX stogo lango!

Kiekvienais metais džiaugiamės pristatydami Jums VELUX akcijas. Pirkite VELUX stogo langus kartu su montavimo paketu arba montavimo tarpine ir atgaukite 100 Lt už kiekvieną stogo langą.
Akcija vyksta nuo 2013 m. rugpjūčio 1 d. iki spalio 15 d. Registracija iki lapkričio 30 d.

VELUX akcija - sutaupyk 100 Lt!

 

VELUX stoglangių matmenys ir kainos: spauskite čia >>
Jei iškilo klausimų dėl VELUX AKCIJOS, susisiekite su mumis: spauskite čia >>

VELUX stogo langų akcijos „Pirk ir atgauk pinigų“ taisyklės

1. VELUX stogo langų akcijos „Pirk ir atgauk pinigų“ specialus pasiūlymas - 100 LTL nuolaida už kiekvieną langą, kuris pirktas kartu su montavimo tarpine galioja nuo 2013 m. rugpjūčio 1 d. iki spalio 15 d.

2. VELUX akcijos metu pirkėjai gali registruotis dėl pinigų grąžinimo, jeigu pirkimas buvo nuo 2013 rugpjūčio 1 d. iki spalio 15 d. Data fiksuojama pagal pirkimo dokumente nurodytą datą. Pirkimo registracijos, dėl pinigų grąžinimo, terminas yra nuo 2013 rugpjūčio 1 d. iki lapkričio 30 d.

3. VELUX stogo langų akcija galioja, jeigu užregistruotą pirkimą sudaro stogo langas ir montavimo tarpinė, tuomet pirkėjas gali kreiptis dėl pinigų grąžinimo. Grąžinama suma – 100 Lt už kiekvieną komplektą - stogo langą ir montavimo tarpinę.

4. Norėdamas atgauti pinigus pirkėjas turi registruoti savo pirkimą – užpildyti akcijos formą ir kartu su pirkimo dokumentu pateikti UAB VELUX Lietuva – el. paštu: velux.lietuva@velux.com, internet: www.velux.lt , paprastu paštu: S. Žukausko g. 49, Vilnius, LT-09131, arba pristatyti į UAB VELUX Lietuva ofisą asmeniškai.

5. VELUX stogo langų akcijos 100 Lt nuolaida už kiekvieną nupirktą komplektą - stogo langą ir montavimo tarpinę, taikoma visiems stogo langų modeliams ir dydžiams, išskyrus stogo langą GZL ---1054, išlipimo liukus VLT ir GVT.

6. Tiek juridiniai, tiek fiziniai asmenys gali dalyvauti VELUX akcijoje.

7. VELUX akcijos metu pinigų grąžinimui galite registruoti iki 10 vnt. vienam fiziniui ar juridiniam asmeniui, arba vienam objektui (vienas pristatymo adresas), tokių objektų gali būti ir keletas. Grąžinama suma negali viršyti 1000 Lt sumos vienam mokėjimui.

8. VELUX akcijos metu UAB VELUX Lietuva turi visas teises priimti galutinį sprendimą dėl prieštaringo taisyklių interpretavimo. Sprendimas priimamas remiantis sąžiningos prekybos principais. Akcijos dalyviai turi teisę reikšti pretenzijas dėl akcijos vykdymo iki lapkričio 30d., pateikdami raštišką pareiškimą el. paštu velux.lietuva@velux.com. UAB VELUX Lietuva atsakys į pretenziją per 10 darbo dienų.

Raktiniai žodžiai: Velux