Visos prekės ▼
Jūsų pinigų saugumas

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje LYDERIAI 2018-2019

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje 2011-2019

Jūsų sumokėtų pinigų saugumas. Daugiau >>

Asbesto šalinimo programa 2014

Paskelbė vaidotassvetainelt 2014-06-02 0 Komentaras(ai) Stogo dangų naujienos,Šiferio naujienos,

Pratęsiamas paraiškų rinkimas – 50 proc. kompensacija tik liepos mėn.

2014 m. gegužės 28 dieną Lietuvos Respublikos Žemės ūkio ministro įsakymu pakoreguotas Lietuvos kaimo plėtros 2007 – 2013 m. programos (KPP) paraiškų surinkimo grafikas. Naujame grafike numatytas papildomas paraiškų rinkimas pagal KPP priemonės "Kaimo atnaujinimas ir plėtra" veiklą "Asbestinių stogų dangos keitimas", kuris vyks nuo 2014 m. liepos 1 d. iki 2014 m. rugpjūčio 1 dienos.

Finansuojama iki 50 proc. visų projekto išlaidų:
• stogo keitimo medžiagų (stogo dangos) įsigijimo,
• statybinių medžiagų, būtinų stogo dangai pakeisti (t.y. difuzinė plėvelė; tvirtinimo elementai: vinys, varžtai; lietaus nuvedimo sistema; stogą komplektuojančios detalės: kraigai, vėjalentės), įsigijimo,
• asbestinių atliekų transportavimo iki šalinimo vietos ir jų šalinimo paslaugų pirkimo,
• projekto viešinimo išlaidos.
Patvirtinti projektai turės būti įgyvendinti per 12 mėnesių nuo sprendimo skirti paramą priėmimo. Plačiau apie programą. Spauskite čia >>.

Kuo pakeisti asbestą?

Keičiant asbestinio šiferio lakštus rekomenduojama rinktis gamintojo "Eternit Baltic" banguotus lakštus, kurie skirtingai nei anksčiau naudotas šiferis savo sudėtyje neturi asbesto. Vietoje jo, kaip armuojanti medžiaga yra naudojamas sintetinis pluoštas – smulkios sintetinės skaidulos. Dėl patobulintos sudėties, pluoštinis cementas esant aukštai temperatūrai nesproginėja, yra lankstesnis ir patvaresnis.

 

„Klasika L“ banguotų lakštų savybės:

• tokių pačių matmenų ir profilio kaip senasis šiferis;
• keičiant stogą, nereikia perdaryti stogo konstrukcijos, todėl montavimas yra spartesnis ir ekonomiškesnis;
• išlaikomas pastato autentiškumas;
• galima rinktis iš 6 spalvų dažytų lakštų.
Taip pat galima rinktis iš kitų aštuonbangių lakštų "Klasika M" ir "Klasika XL", su kuriais stogo konstrukcijai reikės minimalių pakeitimų.

"Eternit Baltic" siūlo ir penkiabangius lakštus, kurie turi jau nukarpytus kampus, taigi stogdengiams nereikės atlikti papildomo darbo karpant kampus.

Kaip pasinaudoti kompensacija?

Į paramą gali pretenduoti:


• privačių gyvenamųjų namų savininkai, norintys pakeisti asbestinę stogo dangą;
• kaime, miestelyje ar mieste, kuriame gyvena ne daugiau 6000 gyventojų, įgyvendinti projektai;
• pareiškėjas ne mažiau kaip penkerius metus iki paramos paraiškos pateikimo nuolatinę gyvenamąją vietą (nepertraukiamai) deklaruoja kaimo vietovėje;
• pareiškėjas ne mažiau kaip dvejus pastaruosius metus (nepertraukiamai) iki paramos paraiškos pateikimo kaimo vietovėje turi vykdyti profesinę ir (ar) ekonominę veiklą.
Pasiskaičiuokite, kiek kainuos, stogo dangos keitimas ir sudarykite tikslią sąmatą, naudodamiesi stogo skaičiuokle. Spauskite čia >>;

Paraiškos pildymas. Spauskite čia >>

Raktiniai žodžiai: Eternit Baltic