Visos prekės ▼
Jūsų pinigų saugumas

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje LYDERIAI 2018-2019

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje 2011-2019

Jūsų sumokėtų pinigų saugumas. Daugiau >>

7 metus esame vieni STIPRIAUSIŲ LIETUVOJE

Paskelbė renaldas0324 2017-10-31 0 Komentaras(ai)

Vieni stipriausių Lietuvoje

UAB "Creditinfo Lietuva“ išduotas sertifikatas "Stipriausi Lietuvoje 2011-2017" pažymi, kad internetinę parduotuvę e-stogdengiai.lt valdanti

UAB "E-biznis", 2011-2017 metais, 7 metus iš eilės, yra viena stipriausių Lietuvoje.

Tokį reitingą turi tik 2% Lietuvoje veikiančių įmonių.

"Būti stipriausiems mums reiškia galimybę klientams pagrįsti ne tik įmonės finansinį stabilumą bei patikimumą, bet ir galimybę laiku įvykdyti savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus.
Manome, kad užsibrėžtų tikslų siekimas, atviras dialogas su veiklos partneriais, klientais, geriausių sprendimų pasirinkimas ir įgyvendinimas gali užtikrinti puikius rezultatus, kuriais didžiuojamės šiandieną."

e-Biznis stipriausi Lietuvoje 2011-2017

Apdovanojimas "Gazelė 2016"

2017 m. leidinio "Verslo žinios" ir Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) UAB "E-biznis" yra pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių. „Gazelės“ ženklas laikomas sėkmingai ir skaidriai dirbančios bendrovės simboliu.

"Sparčiausiai augančių bendrovių - „Gazelių“ - konkursai rengiami Danijoje, Švedijoje, Lenkijoje, Austrijoje ir Baltijos šalyse. Lietuvoje šiuos rinkimus nuo 2003 metų organizuoja leidinys „Verslo žinios“ kartu su konkurso partnere Valstybine mokesčių inspekcija. Vertinami praėjusių ketverių metų duomenys „Gazelės“ apdovanojimas skiriamas už greitą įmonės augimą, lankstumą ir pelningumą. Svarbus kriterijus vertinant įmones - skaidrumas ir viešumas. Įmonė turi tvarkingai mokėti LR įstatymuose numatytus mokesčius ir kasdieninėje veikloje vadovautis geros verslo praktikos principais.

Jūsų sumokėtų pinigų saugumas

2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 ir 2017 m., 7 metus iš eilės, UAB "Creditinfo Lietuva" išduoda UAB "E-biznis" sertifikatą "Stipriausi Lietuvoje", kuris patvirtina:
• Kad įmonė turi aukštą mokumo reitingą, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių;
• Kad įmonė ir įmonės vadovas yra patikimi, laiku vykdo ir yra didelė tikimybė, kad vykdys savo finansinius įsipareigojimus;
• Tokį reitingą turi tik 2% Lietuvoje veikiančių įmonių.
Sertifikuotų įmonių registras: www.creditinfo.lt, rekvizitai.vz.lt

Klientų atsiliepimai

Internetinės parduotuvės e-stogdengiai.lt klientų atsiliepimai: spauskite čia >>

xxx

Taupyk savo laiką. Pirk internetu - 24 val. per parą / 7 dienas per savaitę.

 
Raktiniai žodžiai: e-Stogdengiai