Visos prekės ▼
Prekių krepšelis
Krepšelis tuščias.

Išsirinkę prekę, spauskite mygtuką
"Į krepšelį"
Pirkite išsimokėtinai
Jūsų pasirinktų prekių pirkimas išsimokėtinai:
Klientų atsiliepimai
Aptarnavimas geras, pardavėjai išmano savo darbą.
2022.11.21 | Donatas 5
Nusiskundimų neturiu. Prekės pristatytos laiku ir kokybiškos.
2022.11.18 | Martynas, Kretinga 5
Perku ne pirmą kartą. Viskas visada labai puiku. Dekinga už supratimą, mandagų bendravima telefonu.
2022.10.28 | Audronė K. Kauno r. 5
Vyskas vyko aukstame lygyje. Nuo prekes uzsakymo iki jos pristatymo. Labai dekingas
2022.10.14 | Andrius Plunge 5
Man patiko apsipirkimas šioje svetainėje. Greitai sukomplektavo užsakymą, gavau aiškius nurodymus kur atsiimti. Sklandus bendravimas ir draugiškos kainos.
2022.09.28 | Rasa 5
Jūsų pinigų saugumas

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje LYDERIAI 2018-2020

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje 2011-2020

ABALT BALTIC BUSINES MASTERS 2020 sertifikatas

Jūsų sumokėtų pinigų saugumas. Daugiau >>

Scala 125/80

Scala 125/80

SVARBU! Šiuo metu sandėlyje neturime Scala plastics lietaus nuvedimo sistemos. Rekomenduojame įsigyti Interplast Faraplan, kuri 1:1 atitinka Scala Plastics sistemą - tiek spalva, tiek forma. Abi sistemas galima jungti vieną su kita. Spauskite čia >>

Išsamią informaciją apie produktą (aprašymas, foto, instrukcijos) rasite paspaudę ant paveiksliuko ar pavadinimo. Žiūrėkite žemiau ▼. Jei perkate daugiau kaip už 700 €, susisiekite su mumis dėl geresnių pirkimo sąlygų.

Rodyti:
Eiliškumas:
Klausti vadybininkų
Scala latakas turi būti sumontuotas atitinkamame aukštyje stogo paviršiaus atžvilgiu. Scala latakas negali visu savo pločiu išsikišti už prailginančios stogą plokštumos; priešingu atveju ant jo, kaip ..
Klausti vadybininkų
Scala latako jungtis su lataku montuojama įspaudžiant priekinius latako užlenkimus į jungtį, o paskui užpakalinė latako dalis įstatoma po jungties snapeliu. Latako galai turi būti apie 5 mm prieš ribo..
Klausti vadybininkų
Scala latako išorinis kampas su tarpikliais. Norint sumontuoti kampą latake, visų pirma reikia išsegti lataką iš artimiausiai nuo kampo esančio laikiklio, uždėti priekinį latako atlenkimą į spragą pri..
Klausti vadybininkų
Scala latako vidinis kampas su tarpikliais. Norint sumontuoti kampą latake, visų pirma reikia išsegti lataką iš artimiausiai nuo kampo esančio laikiklio, uždėti priekinį latako atlenkimą į spragą prie..
Klausti vadybininkų
Scala latako universalus išorinis dangtelis. Naudojamas tiek kairėje, tiek dešinėje pusėse. Scala sistemoje išorinį dangtelį su lataku rekomenduojame jungti silikono pagalba. Išvalytą vidinį dangtelio..
Klausti vadybininkų
Scala plastikiniai latako laikikliai montuojami ant priekinės pakalimo lentos arba gegnės priekio. Gamintojo rekomenduojamas atstumas tarp laikiklių 33-40 cm.Gaminio savybės:• Scala sistemai suteikiam..
Klausti vadybininkų
Scala latako stabilizatorius yra papildoma detalė prie plastikinio latako laikiklio.Gaminio savybės:• Scala sistemai suteikiama 10 metų garantija;• Scala plastikas visas pigmentuotas (tonuotas) masėje..
Klausti vadybininkų
Scala metaliniai 210 mm ilgio latako laikikliai montuojami ant priekinės pakalimo lentos arba ant gegnės. Gamintojo rekomenduojamas atstumas tarp laikiklių 33-40 cm.Gaminio savybės:• Scala sistemai su..
Klausti vadybininkų
Scala nuolaja-įlaja skirta suformuoti perėjimą iš latako į lietvamzdį.Gaminio savybės:• Scala sistemai suteikiama 10 metų garantija;• Scala plastikas visas pigmentuotas (tonuotas) masėje;• Latakų ir l..
Klausti vadybininkų
Scala lietvamzdžio alkūnė, Scala sistemoje naudojama ta pati tiek viršuje, tiek apačioje.Jeigu atstumas tarp stogo nuosvyros krašto ir pastato yra didesnis negu 10 cm, naudojama lietvamzdžio alkūnė.Sc..
Klausti vadybininkų
Scala lietvamzdis sistemoje montuojamas su lietvamzdžio laikikliu, prie kurio, priklausomai nuo sienos konstrukcijos storio, galima pritvirtinti dvigubo sriegio varžtus.Scala lietvamzdžio vienas galas..
Klausti vadybininkų
Scala lietvamzdis buku galu tarpusavyje su kitu lietvamzdžiu ar alkūne jungiami lietvamzdžio jungties pagalba. Scala lietvamzdžio jungtis visada turi būti nukreipta mova žemyn. Atsižvelgiant į galimą ..
Klausti vadybininkų
Scala lietvamzdžio trišakis skirtas sujungti du lietvamzdžius į vieną.Gaminio savybės:• Scala sistemai suteikiama 10 metų garantija;• Scala plastikas visas pigmentuotas (tonuotas) masėje;• Latakų ir l..
Klausti vadybininkų
Lietvamzdis Scala sistemoje montuojamas su lietvamzdžio laikikliu, prie kurio, priklausomai nuo sienos konstrukcijos storio, galima pritvirtinti dvigubo sriegio Ø 7 mm varžtus.Dėmesio! Scala..
Klausti vadybininkų
Universali įlaja grindiniui. Yra galimybė betarpiškai sujungti lietvamzdžių sistemą su kanalizacija per universalią įlają grindiniui su šalčiui atsparia, be vandens funkcionuojančia kvapo blokada, o p..
Klausti vadybininkų
Universali įlaja grindiniui. Yra galimybė betarpiškai sujungti lietvamzdžių sistemą su kanalizacija per universalią įlają grindiniui su šalčiui atsparia, be vandens funkcionuojančia kvapo blokada, o p..
Prekių pristatymas

Prekės pristatymo terminas SCALA PLASTICS prekės pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu,
per terminą nurodytą prekės aprašyme. Pristatymo terminas
pradedamas skaičiuoti sekančią darbo dieną po apmokėjimo gavimo.

Prekės pristatymasSCALA PLASTICS prekės Lietuvoje pristatomos NEMOKAMAI (išskyrus Neringą, 60 €), jei prekių suma "Prekių krepšelyje" viršyja 30 € su PVM.
Kitu atveju taikomas 10 € (į Neringą 70 €) su PVM pristatymo mokestis.

Prekės pristatymas per 2 darbo dienasGARANTUOJAME:
99% prekių, pažymėtų ženklu "Prekės pristatymas per 2 darbo dienas",
pristatome laiku.

Atsiimk prekę sandėlyjePrekes
atsiimti sandėlyje
galimybės nėra.