Visos prekės ▼
Prekių krepšelis
Krepšelis tuščias.

Išsirinkę prekę, spauskite mygtuką
"Į krepšelį"
Pirkite išsimokėtinai
Jūsų pasirinktų prekių pirkimas išsimokėtinai:
Klientų atsiliepimai
Aptarnavimas geras, pardavėjai išmano savo darbą.
2022.11.21 | Donatas 5
Nusiskundimų neturiu. Prekės pristatytos laiku ir kokybiškos.
2022.11.18 | Martynas, Kretinga 5
Perku ne pirmą kartą. Viskas visada labai puiku. Dekinga už supratimą, mandagų bendravima telefonu.
2022.10.28 | Audronė K. Kauno r. 5
Vyskas vyko aukstame lygyje. Nuo prekes uzsakymo iki jos pristatymo. Labai dekingas
2022.10.14 | Andrius Plunge 5
Man patiko apsipirkimas šioje svetainėje. Greitai sukomplektavo užsakymą, gavau aiškius nurodymus kur atsiimti. Sklandus bendravimas ir draugiškos kainos.
2022.09.28 | Rasa 5
Jūsų pinigų saugumas

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje LYDERIAI 2018-2020

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje 2011-2020

ABALT BALTIC BUSINES MASTERS 2020 sertifikatas

Jūsų sumokėtų pinigų saugumas. Daugiau >>

Raiko (RRS)

Raiko (RRS)
Pasirinkite lietaus nuvedimo sistemos dydį:
Specialistas pataria

Lietaus nuvedimo sistemos. Kaip pasirinkti pagal stogo plotą

Plieninė - Raiko Premium 125/90 - latakų diametras 125 mm, lietvamzdžio 90 mm,
Plieninė - Raiko Premium 150/100 - latakų diametras 150 mm, lietvamzdžio 100 mm,

Lietaus nuvedimo sistema

Maksimalus stogo paviršiaus plotas, nuo kurio galima vandenį nuleisti vienu lietvamzdžiu stovinčiu latako gale, yra:

Metalinė lietaus nuvedimo sistema Raiko Premium 125/90 - max 100 m²,
Metalinė (plieninė) lietaus nuvedimo sistema Raiko Premium 150/100 - max 150 m².

Lietaus nuvedimo sistema

Maksimalus stogo paviršiaus plotas, nuo kurio galima vandenį nuleisti vienu lietvamzdžiu stovinčiu latako centre (kaip "T" raidė), yra:

Metalinė lietaus nuvedimo sistema Raiko Premium 125/90 - max 120 m²,
Metalinė (plieninė) lietaus nuvedimo sistema Raiko Premium 150/100 - max 200 m².

Lietvamzdžių išdėstymas

Vandens šalinimo našumas priklauso nuo lietvamzdžių išdėstymo vietų bei skaičiaus, nes vanduo pašalinamas tuo greičiau, kuo trumpesnis atstumas yra tarp lietvamzdžių.
Lietaus nuvedimo sistemų gamintojai pateikia duomenis, kuriuose nurodytas maksimalus stogo plotas, nuo kurio galima nuleisti vandenį vienu lietvamzdžiu. Iš jų, pagal apskaičiuotą efektyvų stogo plotą matyti, kokio skersmens latakai bei nuolajų vieta yra tinkami konkrečiu atveju. Jeigu plotas, nuo kurio bus surenkamas vanduo, yra didesnis, nei norimos sistemos našumas, reikia pridėti papildomą lietvamzdžio stovą su nuolaja.
Latakų nuolydis turi būti 3 mm vienam bėginiam metrui latako ilgio. Jei atstumas tarp lietvamzdžių bus 12 m (pagal STR maks. 13 m), tai šis nuolydis bus ryškiai matomas ir gadins fasado vaizdą. Todėl rekomenduojama, kad lietvamzdžiai būtų montuojami ne rečiau kaip 12 m, o nuolydis tarp jų būtų padarytas nuo vidurio, po 6 m į kiekvieno lietvamzdžio pusę.
Ne mažiau svarbu ir teisingai įrengti lietaus vandens surinkimą drenažiniais kanalais ir jų nuvedimą į kanalizaciją. Tai padeda išvengti vandens patekimo per gruntinius vandenis į namo rūsio patalpa

Apie plieninę lietaus nuvedimo sistemą Raiko Premium

Bendrovė RRS naudodama pažangiausias plieno formavimo technologijas, gamina išskirtinę lietaus nuvedimo sistemą RAIKO, bei visas ją komplektuojančias detales. Ši Europos rinkai skirta lietaus nuvedimo sistema, žinoma jau nuo 1989 metų. Ilgametė patirtis šios sistemos gamyboje suteikia jai patikimumo bei garantuoja puikias eksploatacines savybes.
Žaliava. Plieninė lietaus nuvedimo sistema Raiko gaminama iš specialaus 0,6 mm storio cinkuoto PRELAQ RWS („Rain Water System“) organine danga (iš abiejų pusių po 35 µm) dengto plieno, kurį tiekia Švedijos metalurgijos koncernas SSAB. Geriausios gamybai naudojamos medžiagos ir taikomos naujoviškos gamybos technologijos lėmė, kad plieninei lietaus nuvedimo sistemai Raiko Premium suteikiama – 30 metų techninių savybių garantija!
Švedijos liejykla SSAB vienintelė pasaulyje gamina visų rūšių skardą, reikalingą visiems lietaus nuvedimo sistemos Raiko elementams pagaminti. Raiko Premium gamybai skirtas plienas padengtas vientisomis lako dangomis, dėl to visi sistemos elementai pasižymi vienalyte stabilia spalva ir aukščiausia kokybe. Plieninė Lietaus nuvedimo sistema Raiko Premium gaminama 10 spalvų.
Sandėliavimas. Plieninė lietaus nuvedimo sistema Raiko gaminama taikant šiuolaikiškiausias technologijas, su naujoviškiausiais visoje Europoje įrenginiais. Rūpinimasis gaminių gamybos kokybe yra glaudžiai susijęs su pakavimo ir sandėliavimo procesu. Bendrovė RRS deda visas pastangas, kad gaminiai būtų reikiamai apsaugoti ir sandėliuojami pagal griežčiausius standartus. Tam tikslui atskiri sistemos reikmenys sandariai ir automatiniu būdu apvyniojami plėvele ir pakuojami į specialiai tam suprojektuotas pakuotes.