Visos prekės ▼
Prekių krepšelis
Krepšelis tuščias.

Išsirinkę prekę, spauskite mygtuką
"Į krepšelį"
Pirkite išsimokėtinai
Jūsų pasirinktų prekių pirkimas išsimokėtinai:
Klientų atsiliepimai
Dėkoju už labai greitą prekės pristatymą
2021.06.17 | Bronislavas 5
Puiku, šeštadienį užsakyta, antradienį 9:00 prekės pristatytos
2021.06.09 | Arūnas, Prienai 5
Viskas laiku ir profesionalu. Likau labai patenkintas. Rekomenduoju. Ačiū už asmenines konsultacijas Mariui ir Simonai.
2021.05.28 | Kęstutis, Klaipėda 5
Ačiū už greitą aptarnavimą, Simonai už asmeninę konsultaciją dėl pristatymo
2021.05.27 | Stasė 5
Dirba super , tikrai kreipsimes dar.
2021.05.27 | Dovydas, Vilnius 5
Jūsų pinigų saugumas

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje LYDERIAI 2018-2020

e-Stogdengiai stipriausi Lietuvoje 2011-2020

ABALT BALTIC BUSINES MASTERS 2020 sertifikatas

Jūsų sumokėtų pinigų saugumas. Daugiau >>

Zanda Polar

Zanda Polar
Pasirinkite Zanda Polar betonines čerpes:
Specialistas pataria

Zanda Polar betoninės čerpės

Monier Zanda Polar čerpė – Monier Zanda Polar čerpė turi unikalų paviršių, kuris išlaiko spalvą daugiau kaip 30% ilgiau nei kitos betoninės čerpės įprastu paviršiumi. Zanda Polar natūralios spalvos ir matinis paviršius suderinami su labiausiai paplitusiomis fasado spalvomis ir medžiagomis, tokiomis kaip tinkas, plytos ir mediena. Monier Zanda Polar čerpė taip pat turi šilumą atspindintį paviršių, kurio dėka mažiau kaista palėpės patalpos ir vasarą sukuriamas komfortiškesnis mikroklimatas.

Naujiena - Monier Zanda Polar - stogas turi turėti savo spalvą

Pirmieji ryškūs saulės spinduliai primena, kad naujas sezonas ne už kalnų.
Naujam 2013 m. sezonui pristatome naujos kartos betonines čerpes - POLAR – tai produktas matiniu paviršiumi su natūralių patvaresnių spalvų palete, kurios spalvos asocijuojasi su gamta ir yra šiek tiek šiltesnės ir minkštesnės. "Namo fasadą lengva perdažyti, stogo spalva liks tokia pat daugelį dešimtmečių"- paletę padėję sukurti spalvų ekspertai Ake Svedmyr ir Lena Anderson (Color & Facade AB) pataria, ką apgalvoti renkantis stogo čerpių spalvą.
Matinės ir švelnios Monier Zanda Polar spalvos dera su dauguma fasadų spalvų ir medžiagų, ir puikiai tinka senų pastatų renovacijai.
Dauguma namų savininkų pabrėžia, kad jie turi idėją, bet sunku pasirinkti stogo čerpės spalvą. Namo spalva susideda iš skirtingų medžiagų ir skirtingų paviršių derinimo. Jei turite ryškią fasado spalvą, dažnai norisi neutralaus stogas, pvz. juodo arba pilko. Jei turite neutralią fasado spalvą, pageidautina, kad stogas būtų akcentas, pavyzdžiui raudonos molio spalvos. Stogas turi turėti savo spalvą. Tai yra ilgalaikis sprendimas, nes stogo spalva turi išlikti bent 40-50 metų.
Faktai apie Monier Zanda Polar:
- Betoninės čerpės - natūrali medžiaga, pagaminta tik iš smėlio, vandens, cemento ir geležies oksido pigmentų;
- Ilgaamžis produktas - unikalus paviršius, kuris išlaiko spalvą iki 30% ilgiau nei kitos betoninės čerpės įprastu paviršiumi;
- Patalpų mikroklimatas - šilumą atspindintis paviršius, kuri suteikia komfortišką patalpų mikroklimatą vasarą;
- Matinė spalvų paletė – molio, ruda, juoda ir pilka.

Informaciją parengė UAB Monier, 2013 m.

Monier naujienos 2013 m.

Sveiki, norime paprašyti 4-5 min. Jūsų brangaus laiko, kad galėtume Jums kaip specialistams prisistatyti kaip šlaitinių stogo dangų gamintojai, pristatyti Jums savo teikiamas paslaugas, naujienas.
Daugelis iš Jūsų susiduria su gyvenamųjų namų projektavimu ir statyba, parenkate objektams techninius sprendimus. Paskutiniais metais stiprėja tendencija naujos statybos namams čerpes svarstyti kaip galimą stogo dangą, kas yra geras pasirinkimas, nes:
• tai yra geras kainos/kokybės/ilgaamžiškumo santykis;
• ši danga pakelia namo vertę.
Monier turi virš 130 gamyklų visame pasaulyje, Lietuvoje savo asortimente turime plačią keraminių ir betoninių čerpių paletę, kuriai suteikiama 30 metų garantija, ir kokybiškų stogo komplekto priedų asortimentą, visą asortimentą rasite www.monier.lt
Šiais metais norime pristatyti naujos kartos betoninę čerpę POLAR. Įmonės atlikto tyrimo Šiaurės ir Skandinavijos šalyse rezultatai rodo, kad net 96 procentams namų savininkų, planuojančių keisti savo stogo dangą, svarbu dangos ilgaamžiškumas, 89 – išvengti problemų dėl drėgmės, 86 – energijos vartojimo efektyvumas ir net 79 procentams - estetika.
Stiprėja dizaino tendencijos rinktis gamtos įkvėptas medžiagas ir spalvas, pastebima, kad tiek fasadams, tiek stogams vis dažniau renkamasi natūralių, matinių spalvų produktus. Spalvos ir raštai, tokie kaip samanų ir dirvožemio, pasiskolinti iš gamtos, taip pat yra vertinami architektų. Naujos Zanda POLAR čerpės su natūralių spalvų palete ir matiniu paviršiumi, kuris padėtų suderinti skirtingų medžiagų ir spalvų fasadus, pvz. tinku, plytomis ar medžiu, yra natūralumo tendencijos dalis. Šių čerpių padengimui naudojami naujos kartos matiniai dažai, kurie 30 procentų ilgiau išlaiko spalvą nei kitos betoninės čerpės įprastu du kartus dažytu paviršiumi. Į šių čerpių masę maišomi specialūs priedai, kurių dėka čerpė mažiau įgeria infraraudonųjų spindulių, mažiau įkaista ir taip sukuria komfortą vasaros metu palėpėje.
Monier, architektams pageidaujant, suteiks visą reikalingą pagalbą ir medžiagą – konsultacijas ar dalyvavimą projektuojant ir ieškant sprendimų sudėtingiems stogo mazgams, produktų katalogus, nemokamus sąmatų skaičiavimus, montavimo instrukcijas, AutoCad brėžinius. Tai pat esame paruošę ir netrukus kartu su Lietuvos statybininkų asociacija pristatysime naują šlaitinių stogų dengimo čerpėmis technologijos aprašymą.
Mielai kviečiame bendradarbiauti ir lauksime žinių apie Jūsų poreikius adresu stogas@monier.com

UAB "Monier" Pardavimų vadovas Eduardas Jurevičius

Informaciją parengė UAB Monier, 2013 m.